جام جهانی را از شبکه 3 و ورزش پی گیری کنید

دو شبکه ورزش و 3 و چند شبکه رادیویی همه مسابقات فوتبال را در چارچوب جام جهانی پخش می کنند .

تلویزیون

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی شبکه سه سیما بیشترین سهم را در پخش مسابقات فوتبال جام جهانی خواهد داشت . این شبکه با پخش 53 دیدار فوتبال ، بخش زیادی این بازی هخا را پوشش خواهد داد . شبکه ورزش نیز یازده مسابقه را در جدول پخش خود قرار داده است .

اولین ساعت پخش بازی‌های جام‌جهانی ساعت 20:30 ،‌ دومین ساعت 23:30 و سومین ساعت 2:30 بامداد از شبکه‌های 3 سیما و شبکه ورزش برنامه‌ریزی شده است . تلویزیون ایران این بازی ها را حد اکثر با 7 ثانیه تاخیر پخش خواهد کرد . عادل فردوسی پور در طول برگزاری این مسابقات ، با برنامه«بیست چهارده» هر شب علاوه بر پخش مسابقات ، به تحلیل و بررسی مسابقات فوتبال جام جهانی و حواشی آن خواهد پرداخت. شبکه ورزش هم با برنامه «بارازوکا» به معرفی و انعکاس اخبار و رویدادهای جام‌جهانی می‌پردازد . ضمن اینکه به علت برگزاری مسابقات لیگ جهانی والیبال، آنتن شبکه 3 در برخی روزها به پخش زنده بازی‌های ایران در این مسابقات اختصاص خواهد یافت .

رادیو

 رادیو هم برای پوشش مسابقات جام جهانی فوتبال 2014 برزیل، بیش از 570 ساعت پخش مستقیم مسابقات و همچنین برنامه‌های تحلیلی و کارشناسی را در دستور کار دارد . شبکه رادیویی ورزش با پخش تمامی مسابقات و تحلیل بازی‌ها با حضور کارشناسان و صاحب‌نظران فوتبال از منظر فنی و داوری و در قالب برنامه «اوج فوتبال»، تمامی لحظات جام‌جهانی را با مخاطبان خود همراه خواهد بود .

 همچنین ویژه برنامه «یک جام یک جهان» هر روز ساعت 14 از این شبکه رادیویی پخش خواهد شد . «قهوه، فوتبال، برزیل» ویژه برنامه‌ای است مستند که از شبکه رادیویی جوان پخش خواهد شد . «جام بیستم» نیز عنوان ویژه برنامه جام جهانی در رادیو ایران است .رادیو صدای آشنا نیز علاوه بر پخش 8 مسابقه های جام جهانی، برنامه‌ای نیم ساعته و هر روزه را در جدول پخش خود گنجانده است . رادیو تهران علاوه بر پخش مسابقات تیم کشورمان هر روز در برنامه «ورزش از رادیو تهران» آخرین خبرهای جام جهانی را به اطلاع مخاطبانش می‌رساند .

/ 0 نظر / 23 بازدید