پخش مسابقه «ستاره بیست» در نوروز ۹۴ از شبکه نمایش

مسابقه و جشنواره بزرگ بازیگری «ستاره ۲۰» پس از ایام فاطمیه و در نوروز ۹۴ از شبکه نمایش پخش خواهد شد.

تدوین مرحله دوم مسابقه بازیگری «ستاره بیست» شبکه نمایش به پایان رسید و این مسابقه از نوروز 94 پس از ایام فاطمیه از شبکه نمایش سیما پخش خواهد شد.

در این مرحله بیش از 4 هزار نفر در تست حضوری شرکت کردند که تنها 10 درصد این افراد توانستند وارد مرحله سوم شوند. مسابقه بازیگری ستاره 20 در چهار گروه داوری شد که محمود عزیزی، چنگیز جلیلوند، رضا رویگری، هایده حائری، نسرین مقانلو، فریبا کوثری، رامسین کبریتی و پژمان بازغی داوران این مسابقه بازیگری را برعهده داشتند. حسن فتحی کارگردان مطرح و صاحب نام سینما و تلویزیون ایران که بازیگران بسیاری را به عرصه تصویر معرفی کرده است ریاست هیئت داوران این مسابقه را برعهده دارد.

 

مسابقه بزرگ بازیگری «ستاره 20» از بزرگ‌ترین مسابقات استعدادیابی در عرصه هنر سینما و تلویزیون است که در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران کلید خورده است. پیش تولید و تولید مسابقه بازیگری «ستاره 20» بیش از یک سال به طول انجامید و ضبط مرحله دوم به مدت 10 روز در سالن سبز محیط زیست پارک پردیسان انجام شد.

مسابقه «ستاره 20» با اجرای بیژن بنفشه خواه از ساعت 22 روی آنتن شبکه نمایش سیما خواهد رفت. رامین نواب‌پور تهیه کنندگی مسابقه «ستاره 20» را برعهده داشته و فاطمه ثمرقندی طراح و مجری طرح این مسابقه است. 

/ 5 نظر / 23 بازدید
elahe

سلام ممنونم از سایت مفیدتون [گل] چرا همه اش قالب سایتو عوض میکنید[متفکر]

elahe

سلام ولی من یه بار اومدم قالب سایت این نبود دوباره اومدم این قالبو دید ولی قشنگه [دست][دست][دست] راستی امسال پایتخت 4 رو نمیدن[سوال] راستی سریال کیمچی از چه روزی شروع میشه

elahe

چرا ساعت 7 [تعجب][تعجب][تعجب][تعجب][تعجب][تعجب] اخه وقتی تیزرش پخش شد قرار بود ساعت 10 بده ساعت 7 که عالیه [دست] در مورد پایتخت هم بگم اخه اون موقع سه روز احیا هست پس چطور میتونن سریال خنده دار پخش کنن[تعجب]

elahe

راستی شما نمیدونید تکرار کیمچی رو کی میدن [تعجب]

elahe

ممنونم خدا کنه تکرار داشته باشه[گل]