ویژه برنامه های شبکه شما در نوروز 93

جشنوراه فیلم های تلویزیونی نوروزی شبکه" شما" با هدف ایجاد فضای شاد و مفرح در ایام نوروز 1393 اقدام به پخش آثار برگزیده مراکز استانی کرده است. پرکردن اوقات فراغتی شاد همراه با شور و نشاط نوروزی و آشنایی با تولیدات و دستاوردهای مراکز استانی از اهداف جشنوراه فیلم های نوروزی شبکه "شما" است که این فیلم‌ها از 27 اسفند تا پایان تعطیلات نوروزی هر روز رأس ساعت 13:30 از آنتن این شبکه برای علاقه‌مندان پخش می‌شود.

"گنج پنهان کیش"، "تنهای تنهای تنها"، "دردسر طلایی"، "تبسم گرگ"، "پولکی"، "مهریه"، "سین هشتم"، "کفشاتو در نیار"، "سین نهم"، "زنگ حساب"،" سین دهم"، "ترس"، "یحیی"، "بابا بها"ر، "یک ماه دوست داشتنی"، "تابستان طولانی" از جمله این فیلم‌هاست.

مجموعه مستند "ورزشکاران" عنوان برنامه مستندی‌ست که خاطرات فرهنگی و تربیتی جامعه ورزش، جوانان، پشکسوتان، قهرمانان و داوران خراسان رضوی را در قالب یک برنامه ترکیبی به تصویر می‌کشد این مستند در صداوسیمای خراسان رضوی تولید شده است که در 13 قسمت از اول فروردین هر روز از شبکه شما پخش خواهد شد. معرفی ارزش‌ها و الگوهای رفتاری متعادل به‌منظور تسهیل امر پایبندی به ارزش ها در جوانان و ورزشکاران، بستر سازی به منظور مراعات اخلاق، متانت و ادب اسلامی به هنگام شکست و پرهیز از خودخواهی و تکبر هنگام کسب موفقیت، اهتمام نسبت به تکمیل و تقویت خصایل انسانی در جوانان و تشویق جوانان به تأسی و پیروی از صالحان و نیکان از مهمترین اهداف این مستند است.

مستندهای محیط زیستی، فرهنگی، اجتماعی و نگارستان شبکه« شما » با ویژه برنامه‌های مستند خود به استقبال سال نو می‌رود. شبکه شما از 27 اسفند 92 تا پایان تعطیلات نوروز هر روز در سه بخش طی ساعت‌های 12:30 و 18:30 و 21 با مستندهای بسیار زیبا و جذاب محیط زیستی، فرهنگی و اجتماعی توجه مخاطبان خود را به دیدن این برنامه ها در طول ساعات تعطیلات نوروزی جلب می‌کند.

مستندهای "آخرین بازمانده‌های یوز ایرانی"، "طبیعت وحش شمال غرب"، "رودخانه لیان"، "پرندگان در سرزمین برف و آفتاب"، "نوروز در دیباج دامغان"، "دیلمان بهشت نیاکان"،" سرزمین کهن"، "در جستجوی گوزن شمالی"، "جنگل ابر"، "نوروز در آذربایجان"، "وحوش هفتاد قله"،" آراز راه بی‌گرد و غبار"، "تالاب شادگان"، "آب و آداب"، "مینوتا"،"خاک و تات"، "نوروز در نئور"، "نفس‌های جنگل"، "پژواک سرزمین من"، "فرش لاجورد"، "اگرت، بهار می‌آید"، "نوروز پارسی"، "چوم"، "بدوار"، "صیدمروارید"، "پرواز در آب"، "سنگ‌ها و ماهی‌ها"،"جواهرات زنده"، "حیات وحش خراسان شمالی" و ....... هر روز از آنتن شبکه شما پخش خواهد شد.

« تنهای تنهای تنها» روز تحویل سال در قاب شبکه شما قرار می‌گیرد. "تنهای تنهای تنها" به نویسندگی و کارگردانی احسان عبدی پور در صداوسیمای مرکز بوشهر تولید و ساخته شده است.

این فیلم برگزیده در روز 29 اسفندماه رأس ساعت 13:30 از آنتن شبکه شما پخش خواهد شد.

«از امروز تا نوروز » ترکیبی شاد شبکه شما ویژه برنامه نوروزی و ترکیبی شاد و مفرح از امروز تا نوروز با مشارکت کهگیلویه و بویراحمد بر روی آنتن می‌برد این برنامه با پخش شادمانه‌های نوروزی و آیتم‌های بهاری هرشب از شبکه شما تقدیم مخاطبان و علاقه‌مندان می‌شود.

/ 0 نظر / 14 بازدید