اظهارنظر مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی درباره تأسیس شبکه «زیارت»

مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی با اشاره به تصویب طرح تأسیس شبکه ملی زیارت در دولت، گفت: برای تأسیس شبکه ملی زیارت در مشهدالرضا(ع) شورای اسلامی شهر مشهد و شهرداری همت کنند تا گام اساسی در این زمینه برداشته شود.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، حجت الاسلام نهاوندی در دوازدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: صدا و سیمای استان بیشترین حجم تولید و پخش برنامه در حوزه‌های صدا، سیما و برون‌مرزی در بین مراکز استان‌های کشور را دارد.

مدیر کل صداوسیمای استان با اشاره به آیات و روایات و احادیث دینی در زمینه مدیریت شهری، افزود: مهمترین عناصر اصلی مدیریت کلان شهری تأمین سلامت، امنیت، تقویت بازار کسب و کار حلال، برقراری ارتباطات مؤثر و تأمین آرامش روحی و روانی برای افراد اجتماع است.

وی با تأکید بر اینکه رسانه ملی یک نهاد حاکمیتی است و بر اساس اصول و ضوابط خاص برای تقویت امید، پیشرفت، عدالت و تربیت نسل‌های انقلابی فعال است، گفت: در اجرای این اهداف با تلاش انجام شده 95 درصد استان از سیستم آنالوگ به دیجیتال تبدیل وضعیت شده و هم اکنون بیش از 300 ایستگاه رادیو و تلویزیونی در استان فعال است که وظیفه سیگنال رسانی به 6 میلیون مخاطب ثابت استان و 27 میلیون مخاطب غیر ثابت شبکه استانی را انجام می‌دهد.

در ادامه تعدادی از نمایندگان شورای شهر ضمن تقدیر از تلاش‌های انجام شده، خواستار مشارکت فعال شورای شهر در تولید برنامه‌های صدا و سیما، معرفی پتانسیل‌های موجود، تقویت بنیه‌های دینی و مذهبی، توجه به طرح‌های در دست اجرای شهرداری به ویژه قطار شهری، حاشیه نشینی و زیباسازی شهر مشهد شدند.

/ 3 نظر / 16 بازدید

فرستنده.سوم.شامل.چه.شبکه.هایی.میباشد

فرستنده.سوم.چندسال.طول.میکشدکه.به.شهرستان.هابرسد

استار تی وی

با سلام و خسته نباشیدو وب شما را لینک کردم. خواهشمندیم ما را با عنوان وب سایت استار تی وی لینک کنید. تشکر گروه استار تی وی