شبکه نسیم سراسری می شود

پخش سراسری شبکه نسیم از روز سوم دی ماه از طریق سیستم دیجیتال آغاز می‌شود

با ادغام شبکه‌های نمایش و تماشا و حذف شبکه تماشا، شبکه نسیم جایگزین این شبکه در فرستنده‌های اول دیجیتال در سراسر کشور خواهد شد.

شبکه نسیم اخیراً با پخش تیزرهایی این موضوع را تأیید و اعلام کرد نظر به استقبال و درخواست بینندگان شبکه نسیم، این شبکه از روز سوم دی ماه 93 در سراسر کشور قابل دریافت خواهد بود.

پورمحمدی بابیان این مطلب که ادغام شبکه تماشا در شبکه نمایش، فرصت حضور شبکه نسیم در گیرنده‌های دیجیتال را فراهم می‌سازد، گفته که این اتفاق مورد درخواست مردم سراسر کشور است.

شبکه نسیم به عنوان کانال 21 دیجیتال سیما پخش آزمایشی خود را شروع کرد.

شعار شبکه: شبکه نسیم شبکه نشاط و سرگرمی

کلمه نسیم مخفف شده از: ن: نشاط . س: سرگرمی . ی: یاد ها . م: مسابقه

تیزر سراسری شدن شبکه نسیم:

/ 5 نظر / 43 بازدید
محمد حسین

سلام شبکه نسیم روی ماهواره عربست هست و پس شبکه تماشا روی ماهواره عربست قطع میشود و ایا شبکه تماشا کدام شبکه جاگیزین شبکه تماشا میشود .؟

محمد حسین

خیلی ممنون که جواب دادی مرسی و یک سوال داشتم شبکه های 123 اچ دی و پویا اچ دی و جام جم اچ دی و افق و اچ دی که میاد عربست و این فیبر نوری چیه و اصلا چیکار میکند ؟ با سپاس از شما

فناوری و تلویزیون دیجیتال

با سلام دوستان عزیز می توانید از آخرین اخبار و همچنین ارائه نظرات و پیشنهادات به پست ثابت مراجعه نمایید: http://digitaltv2.persianblog.ir/comments/722961/13193370/ صفحه اصلی: http://digitaltv2.persianblog.ir/ فناوری و تلویزیون دیجیتال

سمیرا

سلام چرا همه فیلم های شبکه تماشا در شبکه نمایش پخش نمیشه؟ مثل روزگار جوانی