ویژه برنامه های نوروزی شبکه آموزش

شعر خوانی شاعران طنزپرداز در ایام نوروز برنامه قند پهلو کماکان با همان فرم سابق در 16 قسمت 30 دقیقه ای ساخته و پخش خواهدشد و کارگردانی سری نوروزی این برنامه به عهده آقای قمیشی است.

خانواده آقای پریشان از دیگر برنامه های این شبکه است که به کارگردانی آقای حسین قناعت و حسین احمدی با طرحی از حسین محب اهری تولید و در ایام نوروز پخش خواهد شد. این برنامه که با همکاری شرکتی ژاپنی تولید شده است به آموزش راه های مقابله در برابر زلزله پرداخته است. برنامه "ترنم" از دیگر ویژه برنامه های نوروز است که در 13 قسمت 15 دقیقه ای با محور فعالیت های استاد حاتم عسگری فراهانی موسیقیدان و ردیف شناس برجسته کشور تولید شده است .

«رخ تو رخ» در 15 قسمت 30 دقیقه ای به کارگردانی رضا حماسی و تهیه کنندگی رامین موسوی ملکی به گفت‌و گوی طنزگونه با طنزپردازان و هنرپیشگان طنزپرداز سریال های سیما (مهران غفوریان، بیژن بنفشه خواه، محمد رضا هدایتی، رضا عطاران، بهنوش طباطبایی، علیرضا خمسه،ونصر الله راداش) خواهد پرداخت.

صبحی دیگر ویژه نوروز 93 در قالب 10 برنامه با ساختاری جدیدتر و به شکل زنده و پویا پخش خواهد.

از برنامه های نو شبکه آموزش نیز می توان به مشاعره ستاره ها اشاره کرد که در 13 قسمت 45 دقیقه ای با حضور ستاره هایی نظیر میرطاهر مظلومی،افشین ذی نوزی،رضا فیاضی، افسر اسدی، لیندا کیانی، روشنک عجمیان، حدیث فولادوند، مهرداد شکرآبی و ... از اول فروردین به روی آنتن این شبکه خواهد رفت.

مستند "علت ها" به تهیه کنندگی آقای حدادی در 13 برنامه 30 دقیقه ای به بحث درباره محیط زیست و طبیعت اطراف خواهد پرداخت.برنامه کودک گل آموز ،ویژه عید نوروز ساعت 2:30 در قالب 13 برنامه،فرصت برابر برای کنکوری ها،دکتر سلام به صورت زنده و طبق روال معمول ادامه خواهد یافت .برنامه های تامینی 8 فیلم سینمایی خارجی با محوریت آموزش و 7 تله فیلم ایرانی،سریال خارجی لئوناردو داوینچی در 13 قسمت، از دیگر برنامه های نوروزی شبکه آموزش اعلام شد ./

/ 0 نظر / 26 بازدید