تماشا به "راه بی پایان" رسید

شبکه تماشا از سه شنبه، 17 دی ماه «راه بی پایان» را روی آنتن می‌برد.

به گزارش روابط عمومی سیما، سریال «راه بی پایان» از سه شنبه، 17 دی ماه ساعت 23 ‌به روی آنتن شبکه تماشا می‌رود.

 

راه بی پایان نام مجموعه‌ای تلویزیونی است که در بهار ۱۳۸۶ از شبکه سوم سیما به نمایش درآمده است. مجموعه‌ای که با حضور بازیگران سرشناس از همان ابتدا توجه بسیاری را به خود جلب کرد. قصه این سریال تلویزیونی نیز تا حدودی متفاوت است و این نیز عامل دیگری برای جذابیت این سریال در زمان خود شده است. داستان دارای ابعاد گوناگونی است که به نوعی یک درام عشقی هادی قصه می‌شود.
آغازگر داستان که با ورود یک جوان به وطن همراه است به سرعت و با پرهیز از حاشیه به متن رفته و به سراغ علت خروج منصور از وطن پرداخته و دلیل آن را یک عشق بیان می‌کند. منصور که در مدت غیبتش حوادث گوناگونی بر خانه و خانواده‌اش سایه انداخته در ابتدا با بی‌مهری پدر همراه می‌شود اما به تدریج این امر رو به آرامش می‌گذارد. منصور که به سختی به خارج رسیده و در عشقش ناکام مانده بود، با ادامه تحصیل متخصص زبردست می‌شود که متاسفانه پس از مراجعه به حوزه‌های مرتبط کاری با کم‌توجهی روبه‌رو می‌شود.

این قصه‌ها همه با هم گره می‌خورد و حرکت در طول مسیر آن‌چنان با نوسانات گوناگون همراه می‌شود که جذابیت «راه بی‌پایان» را دوچندان می‌کند.

این سریال که به کارگردانی همایون اسعدیان و تهیه کنندگی مصطفی عزیزی تهیه شده است، از روز سه شنبه (17 دی) ساعت 23 از شبکه تماشا پخش می شود.

/ 0 نظر / 20 بازدید