فاطمه گودرزی در شبکه نمایش

شبکه نمایش این هفته در بخش مرور کارنامه بازیگران و کارگردانان که هر شب ساعت ۲۱ از این شبکه پخش می‌شود چند فیلم که فاطمه گودرزی در آنها نقش اصلی را بازی کرده‌ است، تقدیم علاقه‌مندان می‌کند.

این شبکه فیلم کرامر علیه کرامر را هم این هفته پخش خواهد کرد. مریل استریپ و داستین هافمن در این فیلم‌ نقش‌های اصلی را بازی می‌کنند.


به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، فیلم «میم الف دال ر» ساخته زنده‌یاد مسعود رسام امشب ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود. فیلم ماه‌منیر هم برای فردا شب در جدول پخش این شبکه قرار گرفته است. این فیلم را شهره لرستانی کارگردانی کرده و گودرزی در آن نقش پیرزنی را با بازی می‌کند که از خطه لرستان به خانه اقوامش در تهران می‌آید و با رسم و رسومات خود زندگی این خانواده را دچار اختلال می‌کند.

فیلم گل و تگرگ هم برای روز دوشنبه در نظر گرفته شده است. فیلم‌های چهل، پرندگان، جان شیفته و مسافر بهشت هم به ترتیب از روز سه‌شنبه تا آخر هفته ساعت ۲۱ پخش می‌شوند.

شبکه نمایش برای ساعت ۱۹ هم فیلم‌های دنباله‌دار، ظهر شانگهای، مبارزان شانگهای، تحلیلش کن، ارتباط فرانسوی و ملاقات با والدین را در جدول پخش قرار داده است. این شبکه برای ساعت ۲۳ هم فیلم‌های جدید مانند حداکثر محکومیت، مترو، تفنگدار، گمشده و حمله به وال‌استریت را در نظر گرفته است و روز جمعه ساعت ۲۳ فیلم کرامر علیه کرامر ساخته روبرت بنتن را به نمایش می‌گذارد.

/ 0 نظر / 19 بازدید