عملکرد سه ساله شبکه ورزش

مراسم معارفه و تودیع مدیر شبکه ورزش امروز ۲۵ خردادماه برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم تودیع فرشاد صادقی مدیر شبکه ورزش سیما امروز دوشنبه ۲۵ خرداد در محل این شبکه برگزار می‌شود و احسان شیعه به عنوان مدیر کانال ورزش معرفی خواهد شد. صادقی که از ابتدای افتتاح آزمایشی شبکه ورزش در اول فروردین ۱۳۹۱ و سپس افتتاح رسمی‌ آن در ۲۸ تیرماه همان سال مدیریت این شبکه را به عهده داشت، امروز به افتخار بازنشستگی نائل می‌شود.

در طول ۳ سال گذشته شبکه ورزش سیما با تولید برنامه‌های زنده چون «فوتبال ۱۲۰»، «آن سوی نیمکت»، «روح پهلوانی»، «۴سوی ورزش»، «حرکت از نو»، «میدان»، «روزی روزگاری» و «لیگ یک» توانست انتظار مخاطبان ورزش را در حد قابل قبولی برآورده کند.

علاوه بر این پخش مستقیم رقابت‌های فوتبال اروپا در برنامه «دنیای فوتبال» و اهمیتی را که مدیریت این شبکه برای این رشته پرطرفدار ورزشی قائل بود، می‌توان از جمله نکات ویژه مدیریت صادقی در بالابردن جذب مخاطبان رسانه ملی نام برد.

برنامه خبری «موج» از زمان افتتاح و شکل گیری این شبکه با مدیریت صادقی هر روز در چند نوبت پخش می‌شود. مدیر سابق شبکه ورزش بر آن بود تا اخبار ورزشی نه به شکل اخبار رسمی‌ بلکه به شیوه ورزشی و در واقع اسپورت در اختیار مخاطبان قرار گیرد.

تلاش برای برندسازی، ساخت و پخش آثار مستند ورزشی، بکارگیری مجریان جوان، پوشش مسابقات رشته‌های ورزشی گوناگون گرفته تا پوشش ۸۵ درصدی شبکه نوزدهم سیما در کشور و ارتباط با ۵۲ فدراسیون و پرداختن به ورزش‌های کمتر مورد توجه قرار گرفته‌ای چون بیلیارد یا ورزش‌های همگانی و بومی‌ را می‌توان از دیگر نکات قابل توجه کارنامه ۳ ساله شبکه ورزش با مدیریت صادقی نام برد.

/ 0 نظر / 26 بازدید