افتتاح رادیو میلاد با آغاز هفته وحدت

سرپرست رادیو فصلی از "صبح میلاد" به عنوان برنامه صبحگاهی این ایام نام برد و گفت: در این برنامه موضوعاتی چون مهرورزی بین مسلمانان مطرح خواهد شد. بعدازظهر ها نیز برنامه ای با نام "جشن میلاد" روی آنتن می رود که در آن صفات پیامبر را بیان می کنیم.

مقدسی یکی از ویژگی های اصلی رادیو فصلی را تعامل با مخاطبان معرفی و تصریح کرد: عمده ترین شیوه ارتباطی ما با مخاطبان سامانه پیامکی است و روزانه 10 تا 12 هزار پیامک داریم و از نظرات مردم در تنظیم برنامه ها استفاده می کنیم. در واقع مردم به صورت غیرمستقیم در ساخت برنامه ها مشارکت می کنند.

وی از ادامه یافتن مسابقه "باشگاه سی دقیقه ای ها" در رادیو میلاد خبر داد و خاطرنشان کرد: "فصل ترانه" برنامه موسیقی درخواستی ما است و در برنامه ای به نام "ترانه های میلاد" نیز موسیقی محلی و سنتی درباره حضرت رسول (ص) پخش می کنیم. مسابقه "دو در 20" ما نیز با رویکرد هفته وحدت روی آنتن می رود.

سرپرست رادیو فصلی از بازپخش برنامه های برگزیده سایر شبکه ها با رویکرد شادی، طنز و سرگرمی خبر داد و گفت: قرار است نمایش های رادیویی مرکز هنرهای نمایشی رادیو را پخش کنیم. برنامه مشاعره "زنگ شعر" نیز روزهای فرد با محوریت وحدت مسلمانان و میلاد پیامبر روی آنتن می رود.

مقدسی همچنین در خصوص تغییر عنوان این شبکه رادیویی و تعویض رویکردهای آن در مناسبت ها توضیح داد: یکی از راه های پویایی یک شبکه این است که همگام با مسیر زندگی روزانه پیش برود و با آهنگ زندگی مردم هماهنگ باشد. ما بعد از رادیو میلاد، رادیو بهمن را ادامه می دهیم و برای ایام نوروز نیز برنامه های ویژه ای خواهیم داشت.

وی در پایان به فعالیت طبق خواسته های مخاطبان تأکید کرد و گفت: هر کدام از مخاطبان اگر بخواهند می توانند با ما همراهی و همکاری مستمر حتی به صورت گزارشگر افتخاری داشته باشند. اکنون مسابقه هایی که روی آنتن است نیز به خواست مردم آماده و روانه پخش شده و باز هم اگر مواردی وجود داشته باشد ما استقبال می کنیم.

/ 0 نظر / 12 بازدید