آغاز پخش سریال گذر از رنج ها از شنبه

به‌گفته مدیرگروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه یک سیما، سریال "گذر از رنج‌ها" در 36 قسمت 45 دقیقه ای تولید شده است و پخش آن تا پایان امسال ادامه خواهد داشت.

رحمان سیفی آزاد درباره آخرین وضعیت ضبط سکانس های پایانی این سریال هم گفت: تا یک هفته آینده کار فیلمبرداری سکانس‌های اروپایی این سریال که در کشور قبرس است به پایان می رسد و کار ضبط کل این مجموعه تلویزیونی تمام خواهد شد.

سکانس خارجی این سریال مربوط به درمان بیماری یکی از کاراکترهای اصلی با بازی بابک حمیدیان است که جزء قسمت های پایانی سریال به شمار می‌آید.

او درباره سریال دهه مبارک فجر هم توضیح داد و افزود: ما برای دهه فجر همین سریال گذر از رنج ها را داریم که به نوعی در بخش هایی از این سریال تحولات ایران در دوران پهلوی، روایت می شود.

سریال گذر از رنج‌ها، داستان زندگی زنی به نام "دنیا" را از لحظه تولد تا مرگ روایت می‌کند. این سریال درام تاریخی است و در آن زندگی دنیا از سال 1335 تا 1369به تصویر کشیده می‌شود.

فیلم‌نامه گذر از رنج ها را فریدون حسن‌پور نوشته و نگارش آن حدود سه سال طول کشیده است.

بخش عمده‌ای از این سریال که خرداد سال 92 کلید خورد، در شمال کشور از جمله رشت، لاهیجان و دیلمان تصویربرداری شد و سکانس هایی از آن در شیراز و آرامگاه حافظ شیرازی و شاه‌چراغ ضبط شد.

علاقه مندان به مجموعه های تلویزیونی می توانند سریال گذر از رنج‌ها را از شنبه 27 دی ماه ساعت 22:20 از شبکه یک سیما تماشا کنند.

در این سریال پژمان بازغی، بیژن امکانیان، بابک حمیدیان، ترلان پروانه،پیام دهکردی، جعفر دهقان، مهرام رجبی، ماهچهره خلیلی، نگین معتضدی، سعید آرمند، داود فتحعلی بیگی، حسین عابدینی، آزیتا ترکاشوند، مریم خدا رحمی، هستی مهدی فر، مجیدپتکی، فریبا خاتمی و سیما خضرآبادی بازی می کنند.

     

/ 0 نظر / 14 بازدید