شبکه «تماشا» سریال ویژه محرم پخش می‌کند

شبکه تلویزیونی «تماشا» با آغاز ماه محرم، حال و هوای عاشورایی به خود می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، همزمان با پخش سریال «زمانی برای عاشقی» از شبکه تهران، این سریال از شبکه تماشا بازپخش می‌شود.

«زمانی برای عاشقی» به احساسات ظریف انسانی می‌پردازد، ماجرای آن مربوط به جمع شدن چند دوست قدیمی برای راه‌اندازی تعزیه در ماه محرم است.

سریال «زمانی برای عاشقی» به نویسندگی علی‌اکبر محلوجیان، کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه‌کنندگی معصومه فردشاهین، داستان حاج مرتضی (فرهاد قائمیان) بازاری خوشنام و اهل خداست که یک اتفاق ناخواسته زندگی او را از این رو به آن رو می‌کند. او تصمیم می‌گیرد به حال و هوایی که سال‌ها از آن غفلت کرده، بازگردد.

زمانی برای عاشقی در ۱۰ قسمت 45 دقیقه‌ای برای پخش در دهه اول ماه محرم امسال درنظر گرفته شده است، که شبکه تماشا فردای آن روز این سریال را برای مخاطبان بازپخش می کند.

فرهاد قائمیان، رضا رویگری، عنایت شفیعی، علیرضا اوسیوند، نصرت میرعظیمی، کاظم هژیرآزاد، احمد علامه دهر، امین ایمانی، ابوالفضل همراه، امیر کاظمی، زهرا سعیدی، لیلا بلوکات، نفیسه روشن، سعیده عرب بازیگران این سریال هستند.

پخش برنامه نینوا از کلیپ  سریال های مناسبتی آخرین دعوت، مختارنامه، شب دهم  ،فرات، سفیر و همچنین پخش سکانس  فیلم های مناسبتی به عنوان سکانس تماشایی  از دیگر برنامه هایی است که از شبکه تماشا پخش می شود. این برنامه‌ها از چهاردهم آبان در جدول پخش برنامه‌های شبکه‌ تماشا  قرار می‌گیرد.

هزاران چشم در  چشم  شبکه تماشا نشست

 

به گزارش روابط عمومی شبکه تماشا، سریال «هزاران چشم» به کارگردانی کیانوش عیاری و با بازی مهدی هاشمی، هفت سال پس از پخش اولیه، این بار از شبکه تماشا پخش می‌شود.

مجموعه‌ی تلویزیونی «‌هزاران چشم» در سال 82 در قالب 13 قسمت از شبکه سه سیما پخش شد.

سریال «هزاران چشم» متشکل از شش فیلم تلویزیونی است. این مجموعه تلویزیونی که به تهیه‌کنندگی محمد مسعود در گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما تولید شده است، دارای مضمونی اجتماعی است قرار است از 15 آبان ساعت 19  پخش شود.

کیانوش عیاری با ساخت سریال «هزاران چشم» توجه بسیاری از مخاطبان سیما و همچنین کارشناسان و منتقدان سینمایی و تلویزیونی را به خود جلب کرد.

مدیر تامین برنامه شبکه تماشا آقای سرافرازی  به مخاطبان این شبکه این مژده را داد که یک سریال دهه 60 در راه پخش از شبکه تماشا است.

/ 0 نظر / 28 بازدید