شبکه 3 هم متحول خواهد شد

* قوی ترین و جذاب ترین برنامه لحظه تحویل سال در شبکه سه سیما 
 
وی با اشاره به برنامه‌ی لحظه‌ی تحویل سال عنوان کرد: امسال ویژه برنامه لحظه تحویل سال شبکه سه سیما برنامه‌ی جذابی خواهد بود. 
 
صحبت‌های اولیه را با تهیه کننده‌ی این برنامه داشتم و بر اساس کلیت صحبت و تجارب پیشین این تهیه کننده و سابقه‌ی وی در برنامه سازی پیش بینی من بر این است که این برنامه جزء قوی ترین و پر بیننده ترین برنامه لحظه تحویل سال خواهد بود و این قول را به مخاطبان می‌دهم در قالب یکسری برنامه‌های ترکیبی در قبل از نوروز به استقبال سال نو خواهیم رفت. 
 
وی در خصوص لیست کامل برنامه‌های نوروز بیان کرد: لیست کامل برنامه‌ها، کیفیت و ساختار برنامه‌های نوروز تا چند روز آینده به طور رسمی اعلام خواهد شد. 
 
* بهترین کنداکتور شبکه را برای "اتاق عمل" مهران مدیری می‌گذاریم
 
"میرحسینی" در خصوص خبرهایی مبنی بر پخش "اتاق عمل" "مهران مدیری" از شبکه سه سیما اظهار داشت: این مسئله در حال بررسی است،‌ ما نگاهمان به مخاطب نباید قشری و صنفی باشد، به طور طبیعی چون این نگاه بین شبکه‌ها وجود ندارد، باید با کمک به یکدیگر سعی کنیم همدیگر را تضعیف نکنیم، نقاط ضعف را بپوشانیم و نقاط قوت را هم برجسته کنیم و در کنار آن در ارائه‌ی برنامه‌های مطلوب تر و با کیفیت‌تر هم با هم رقابت خواهیم کرد. 
 وی در این باره تصریح کرد: تصمیم گیری در خصوص این موضوع که "اتاق عمل" "مهران مدیری" در چه شبکه‌ای پخش شود، بر عهده معاون سیما است. "اتاق عمل" برنامه‌ی جذابی خواهد شد و شبکه سه سیما و یا هر شبکه سراسری دیگری قابلیت پخش آن را خواهد داشت، بنابراین در صورت پخش در شبکه سه سیما، ما برای آن جدول پخش ویژه‌ای را تدارک خواهیم دید، اما در حال حاضر به صورت قطعی در مورد آن تصمیم گیری نشده است. 

 

 * "سرزمین کهن" در کنداکتور سال 1394 قرار می‌گیرد 
 
"میرحسینی" در خصوص پخش سریال "سرزمین کهن" به کارگردانی "کمال تبریزی" که پخش آن متوقف شده بود، افزود: در مورد پخش "سرزمین کهن" همانگونه که "محمد سرافراز" و در تکمیل فرمایش آن "پور محمدی" هم صحبتی داشت، این اثر با اصلاحاتی که مد نظر بود، در جدول پخش سال 1394 شبکه سه سیما قرار خواهد گرفت. 

 

وی در پاسخ به اینکه آیا اصلاحات در نظر گرفته شده انجام شده یا خیر،‌ عنوان کرد: بخشی از اصلاحات انجام شده و بخشی دیگر در حال بازنویسی است و باید تولید شود، زمانی که یک سکانس حذف می‌شود، تنها یک سکانس تغییر نمی‌کند، بلکه برای اصلاح آن، شخصیت پردازی، گریم، راکورد صحنه و... به هم می‌خورد، بنابراین تنها تصحیح یک دیالوگ به تنهایی کفایت نمی‌کند و بخشی از‌ آن باید دوباره تولید شود که آن هم نیاز به شرایط، هوا، دکور و... دارد که خود زمان بر است ولی این نوید را همانگونه که دکتر محمد سرافراز هم داده به مخاطبان می‌دهم که این سریال در شرایط خوبی پخش خواهد شد و مردم هم بهره خوبی از این سریال خواهند برد. 
 
* من آمده‌ام تا دین خود را به انقلاب، شهدا و مردم ادا کنم 
 
"میرحسینی" در پایان خاطرنشان کرد: برای تمام عزیزانی که در حوزه رسانه فعالیت می‌کنند، آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم دوستان مختلف ما در فضاهای مطبوعات، مجازی به ما کمک کنند چون ما با دید خدمت آمده‌ایم و قصد داریم دین خدو را به انقلاب، شهدا، امام و مردم خوبمان ادا کنیم. در این راه بضاعتمان اندک است و هیچ ادعایی نداریم، اما نیازمند همفکری، هم اندیشی، دریافت پیشنهادات و انتقادات دوستان هستیم تا بتوانیم مردم عزیزمان را که انصافا بالاترین جایگاه و ارزش را دارند، از خودمان راضی کنیم تا در پی رضایت مردم، خداوند هم از ما راضی باشد.

/ 1 نظر / 15 بازدید
من

افرین به مدیر شبکه 3 این کار خوبی هست که میخواهیدبهترین زمان جدول پخش را به مهران مدیری بدهید یک سوال از حسین .... ایا مهران مدیری برای شبکه 3 قرار نیست سریال جدیدی به زودی بسازد؟