ویژه برنامه های شبکه قرآن در ماه مبارک رمضان

به گزارش خبرنگار برنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه قرآن و معارف سیما، «نقطه اوج» کاریست از گروه کودک و نوجوان شبکه قرآن ومعارف سیما که به مناسبت ماه مبارک رمضان به روی آنتن این شبکه می‌رود.

این برنامه در 30 قسمت 30 دقیقه‌ای با درنظر گرفتن محتوای معارفی، سعی کرده است در هر قسمت به موضوعات خاصی مرتبط با دیدگاه دوری از گناه، فضایی متنوع و دیدنی برای نوجوانان ایجاد کند.

«نقطه اوج» به صورت بخش‌های مختلف و دیدنی طراحی شده که شامل قسمت‌های، تیتراژ، صحبت مجری برنامه، مهمان غائب،مهمان ویژه برنامه مانند (حجت الاسلام و المسلمین محمد حسن راستگو،خانم دکترسلیمانی،حجت الاسلام و المسلمین رجالی تهرانی، حجت الاسلام و المسلمین کلباسی و ...) احکام، مستند رمضان (گزارشات مستند گونه از حال و هوای رمضان در شهر ها مختلف)مستند درباره زندگی نخبه‌های قرآنی و قصه‌های قرآنی با کارشناسی حجت الاسلام سید محمد جواد است.

این برنامه با اجرای محمد خاکساری، لادن سمیعیان و محسن قره شیخلو و به تهیه کنندگی مهدی حاصلی ایام ماه مبارک رمضان مهمان خانه‌های مخاطبان نوجوان شبکه قرآن ومعارف سیما است.

«نقطه اوج» از چهارشنبه 19 تیر ماه مصادف با اول رمضان ساعت 15از شبکه قرآن ومعارف سیما پخش می‌شود.

/ 1 نظر / 59 بازدید
رانا

سلام عزیزم منم دخترک انار فروش خانه اي دارم! درهمین حوالی بي پرده، بي پنجره، بي در، بي ديوار مسرورم که به حوالی ان قدم میگذاری سپاس ♥ . ❤ ♥ . ❤ ♥ . ❤ انواع سی دی و دی وی دی های نرم افزار، موسیقی، کاربردی، آموزشی و .. را میتوانی از خانه من با تخفیف تهیه کنی به وسیله پست درب منزلتان تحویل بگیرید و هزینه را پرداخت کنید. به من سر بزن از تخفیفات تابستانی تا 40% برخوردار شوید منتظرتم (ヅ)