آخرین اخبار از افتتاح شبکه افق

مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری تسنیم راه‌اندازی شبکه "افق" را منوط به تکمیل زیرساخت‌های فنی آن دانست.

سیدتقی سهرابی مدیرکل روابط عمومی صداوسیما در این گفت‌و‌گو با اشاره به اینکه این شبکه جدید اکنون با پخش کپشن تبلیغاتی کارش را آغاز کرده است گفت: در حال حاضر زیرساخت‌های فنی این شبکه آزمون می‌شود تا مانعی برای پخش وجود نداشته باشد.

وی با تأکید بر اینکه زمان دقیق راه‌اندازی این شبکه مشخص نیست گفت: زمان آغاز پخش شبکه در کپشنی که از شبکه «افق» پخش می‌شود 12 خرداد  اعلام شده اما این زمان قطعی نیست و شاید تغییر کند.

سهرابی از پخش آزمایشی شبکه «افق» در تهران پس تکمیل اقدامات فنی خبرداد و گفت: برنامه‌های این شبکه با موضوعات فرهنگی و دفاع مقدس بصورت آرشیوی و تولیدی روی آنتن خواهدرفت.

سهرابی پیش از این گفته بود که استراتژی این شبکه پرداختن به مبانی دینی، ارزش‌های فرهنگی و موضوعات دفاع مقدس است که در دستور کار سازمان قرار گرفته است و اهدافی از جمله تقویت فرهنگ و دین، انتقال این ارزشها به جوامع دیگر و پاسداشت از آرمانهای انقلاب را دنبال می کند .

عزت‌الله ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما در حاشیه اختتامیه جشنواره بین‌المللی رادیو، برای اولین بار خبر از افتتاح شبکه «افق» داده بود.

/ 0 نظر / 23 بازدید