شکر آباد از شبکه نسیم

شکر آباد یا خنده بازار

مجموعه طنز شکرآباد با حضور عوامل برنامه خنده بازار اعم از بازیگران و نویسندگان آن ساخته می‌شود.

شهاب عباسی، کارگردان و تهیه‌کننده مجموعه شکرآباد درباره این مجموعه به جام‌جم گفت: نزدیک به سه ماه است که در حال کار روی این مجموعه هستیم و طبق برنامه‌ریزی تا 25 روز دیگر نیز تصویربرداری ادامه خواهد داشت.

عباسی افزود: قرار است این مجموعه در دو اپیزود ده‌دقیقه‌ای پخش شود. ما برای این سریال فضایی قدیمی با جغرافیایی نامشخص را طراحی کرده‌ایم تا ناهنجاری‌های اجتماعی، رفتارهای مردم نسبت به موضوعات مختلف و مشکلات جامعه را در قالب طنز نشان دهیم. در این مجموعه لوکیشن‌ها تقریبا ثابت است و شخصیت‌ها تغییر می‌کنند. در هر بخش یک داستان و موضوع را مطرح و به وسیله شوخی و طنز آن را بررسی می‌کنیم.

وی ادامه داد: ما در شکرآباد با رویکردی طنز و داستانی مسائل روز جامعه نظیر اعتیاد، دوست ناباب، تعامل خانواده‌ها با فرزندان، برخورد جامعه با افراد معتاد، بازنشستگی، مد و دیگر موضوعات اجتماعی و فرهنگی را که همگی به نوعی از چالش‌های جامعه محسوب می‌شوند بیان می‌کنیم. ما برای این مجموعه 90 قسمت را در نظر گرفته‌ایم که اگر مورد توجه مخاطبان شبکه نسیم قرار گرفت، ساخت آن را ادامه خواهیم داد.

وی داشتن ریتم تند در زمانی کوتاه را از جمله ویژگی‌های مجموعه طنز شکرآباد دانست و درباره بازیگران آن بیان کرد: در این مجموعه از تمام بازیگرانی که در خنده بازار حضور داشتند استفاده کرده‌ایم و بازیگرانی چون ابراهیم شفیعی، سیاوش مفیدی، یزدان فتوحی، محمدرضا خسروی، آرش میراحمدی و کورش معصومی در شکرآباد بازی می‌کنند.

کارگردان مجموعه شکرآباد درباره تفاوت‌های این مجموعه با خنده بازار توضیح داد: ما در این مجموعه از همه افرادی که در خنده بازار حضور داشتند استفاده کرده‌ایم، حتی نویسندگان خنده‌بازاری هستند. بازیگران هم یکی هستند ولی ساختار کار متفاوت است. ما در شکرآباد به صورت سریال کار کردیم و مخاطب در هر قسمت یک داستان واحد را خواهد دید. ولی در خنده بازار روایت‌ها اپیزودیک بود.

 

/ 0 نظر / 55 بازدید