فیلم های سینمایی آخر هفته 5 و 6 دی

دو روز آخر هفته چندین فیلم سینمایی و تله فیلم از شبکه های سراسری پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،اسامی این فیلم ها به این شرح اند:

شبکه یک سیما 

شبکه یک سیما فیلم سینمایی« شکار عدالت » را به کارگردانی چارلز بینام،پنجشنبه 5 دی ماه ساعت 22  پخش می کند.داستان فیلم درباره تحقیقی پلیسی در زمینه نسل‌کشی مسلمانان در بوسنی است.« شکار عدالت » محصول سال 2005 کانادا است .«ذهن خاموش » هم به کارگردانی مهرداد خوشبخت جمعه 6 دی ماه ساعت 14:50 از این شبکه روی آنتن می رود.برداشتی سینمایی نیز از « مختارنامه با نام ( دلیران ایران 2 )» به کارگردانی داوود میرباقری جمعه 6 دی ماه ساعت 14:50 از شبکه یک سیما پخش می شود .

 شبکه دو سیما

فیلم سینمایی « جایی برای پادشاهی » به کارگردانی اسپیک جونز پنجشنبه 5 دی ماه ساعت 8 صبح در قالب برنامه « سینما صبحانه » از شبکه دو سیما پخش می شود . « خط مقدم » به کارگردانی دیوید گلیسون هم  پنجشنبه 5 دی ماه ساعت 21 از شبکه دو سیما پخش می شود.

  این شبکه برای روز جمعه نیز انیمیشن « افسانه ساسکواچ » به کارگردانی توماس کالیکوت را جمعه ساعت 8 صبح  و فیلم سینمایی «‌مادر من » به کارگردانی کلاوس هارو  را ساعت 17:30 پخش خواهد کرد .

 شبکه سه سیما

شبکه سه سیما  فیلم سینمایی « برت و دیکی » را به کارگردانی دیوید بالیز ، پنجشنبه 5  ساعت 15:30 و فیلم سینمایی « شکارچی جنایتکاران » را به کارگردانی مایکل مان،ساعت23:30 پخش خواهد کرد . فیلم سینمایی « شرکت» با بازی تام کروز هم،جمعه6 دی ماه ساعت 16از شبکه سه سیما پخش می شود .

شبکه چهار سیما

در شبکه چهار سیما فیلم سینمایی « عدد دقیق » به کارگردانی ایون جین پنگ پنجشنبه ساعت 16 و  فیلم سینمایی « مکعب2 » به کارگردانی اندرو سکولا ، محصول سال 2002 کانادا در ژانر حادثه ای و درام ، جمعه 6 دی ماه ساعت 12 از شبکه چهار سیما پخش می شود .

 شبکه تهران سیما

شبکه تهران سیما نیز فیلم های سینمایی « پیتر بل 1 » « پیتر بل 2» و  « گروگان » و سرقت الماس را برای روزهای  پنجشنبه و جمعه  آماده پخش کرده است .

شبکه شما

در شبکه شما فیلم تلویزیونی « قدم های بارانی »و  فیلم تلویزیونی « مه لقا »را خواهید دید.

در شبکه قرآن و معارف سیما  فیلم سینمایی « حکمت پنهات »  پخش می شود.

شبکه آموزش سیما فیلم سینمایی « پدر پر افتخار من » را به مخاطبان هدیه می کند .

شبکه پویا انیمیشن « پینوکیو» را برای کودکان نمایش می دهد.

شبکه نمایش فیلم های سینمایی و تلویزیونی « کاکتوس کوچیکه »، «طوطیا »،« سربازرس مونتالبانو (صبر عنکبوت)»،«ربوده شده » و « مرد خانواده » « ورطه / سه کله پوک »،« آنخن »،«گودزیلا »، « پاییز  سرافیم » و «شاهزاده و گدا»را در جدول پخش  قرارداده است .

/ 0 نظر / 29 بازدید