فروش بهاره ارم را از شبکه بازار بیینید

شبکه بازار؛ خرید و فروش کالاهای موجود در نمایشگاه فروش بهاره واقع در پارک ارم را روز 13 اسفند، به صورت زنده و مستقیم پخش می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دوربین‌های برنامه "نمای بازار" روز سیزدهم اسفند ضیافت چشم‌نوازی برای مخاطبان شبکه بازار فراهم می‌آورند و دراین روز نمایشگاه فروش بهاره را درقاب تصویر برای آشنا شدن بینندگان با این نمایشگاه به صورت زنده و مستقیم از پارک ارم تهران پوشش تصویری می‌دهند.

برنامه "نمای بازار"، روز هشتم اسفند یکبارصبح از ساعت 11تا 12 و بار دیگر بعدازظهر از ساعت14:30 تا 15:30 جمعا به مدت 2 ساعت در جدول پخش برنامه‌های شبکه بازار قرارگرفته است .
همه ساله در دهه دوم اسفند و در آستانه فرا رسیدن سال جدید، نمایشگاه‌های عرضه مستقیم و بدون واسطه کالاهای مورد نیاز مردم در 400 نقطه کشور پهناورمان برپا می‌شود و در تهران نیز در فرهنگسرای خاوران، حکیمیه، پارک ارم و بوستان ولایت این کالاها به مردم عرضه می‌شود. نمایشگاه فروش بهاره از هفتم اسفند آغاز و تا روز هفدهم اسفند ادامه دارد.
روابط عمومی شبکه بازار با تلفن گویای 44966100-021 و سامانه پیامک 1000010 و پست الکترونیک info@bazaartv.ir آماده دریافت نظرها و دیدگاه های مخاطبان گرامی دررابطه با این برنامه است.

/ 0 نظر / 26 بازدید