ویژه برنامه های شبکه پویا در نوروز 94

شبکه پویا با برنامه‌های جدید به استقبال نوروز 94 می‌رود.


مدیر تامین برنامه شبکه پویا در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما (واحد مرکزی خبر) گفت: همه برنامه های شبکه پویا در ایام نوروز جدید است و بخش اصلی برنامه های این شبکه در نوروز از ساعت 15 آغاز می شود.


ابوالفضل علم بیگی با بیان اینکه به مناسبت نوروز پخش شبکه پویا یک ساعت دیرتر خواهد بود افزود: جدول پخش برنامه های این شبکه از ساعت 7 و 30 دقیقه صبح تا 23 خواهد بود که نیمه اول روز تکرار برنامه های بخش اصلی است که هر روز ساعت 15 آغاز می شود.

وی گفت: برنامه های تدارکی این شبکه برای نوروز پویانمائی های با کلام و بی کلام، سریال و سینمایی است که از سریال های خارجی می توان به قهرمانان تنتیس، نجات رباتیک، چارلی چاپلین، توربو و تام و جری جدید اشاره کرد.


مدیر تامین برنامه شبکه پویا ادامه داد: مجموعه‌های ایرانی‌ها، تاریخ از اینور، پدر و پسر، دهکده پرماجرا، مهارت‌های زندگی و روباه و خروس از جمله پویانمایی های ایرانی در نظر گرفته شده برای پخش نوروزی هستند.

 
علم بیگی با بیان اینکه هر شب در ایام نوروز پویانمایی سینمایی از شبکه پویا روی آنتن می رود گفت: 20 سینمایی جدید از جمله گروه امداد هوایی، ریو 2 و هواپیماهای 2 از این شبکه پخش می شود.


مدیر تامین برنامه شبکه پویا افزود: بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات صدا و سیما، شبکه پویا با 78 درصد بیننده 5 تا 10 سال که 61 درصد آن‌ها مخاطبان همیشه و ثابت آن هستند از پربیننده ترین شبکه های سیما است و بالاترین مخاطب کودک و نوجوان را در میان دیگر شبکه هایی که برای این رده سنی برنامه پخش می کنند به خود اختصاص داده است.

معرفی فیلم های نوروزی شبکه پویا + تیزر

http://digitaltv2.persianblog.ir/post/1737/

/ 0 نظر / 36 بازدید