فیلم های شبکه سه در هفته آینده

فیلمتلویزیونی چشماتو نبند به کارگردانی مجتبی چراغعلی  شنبه ششم آذر  ساعت  2:50 بامداد  روی آنتن شبکه سه قرار می گیرد .

 درخلاصه  این فیلم با بازی  مهدی سلوکی ، ملیکا شریفی نیا ، سحر ولد بیگی  و  امیر حسین رستمی آمده است:  شادی و پارسا که مدت هاست به خاطر فوت اقوامشان مراسم ازدواجشان به هم می خورد تصمیم میگیرند تا پیرترین فرد فامیل عمو صادق که 110 سال سن دارد را نزد خود بیاورند تا از او تا زمان عروسی مراقبت کنند . عمو صادق که بسیار شوخ طبع و شیطان است همه را به دردسر میاندازد .او خود را به مردن میزند و آنها تصمیم میگیرند تا جسد او را پنهان کنند و مرگ او را بروز ندهند اما و ...

 این فیلم محصول 1389 ایران به  تهیه کنندگی جواد فرحانی  است .

 فیلم تلویزیونی   به روح پدرم به  کارگردانی جواد رضویان   ،یکشنبه 7 دی   ساعت 2:15 بامداد از شبکه سه سیما پخش می شود.

 در خلاصه این فیلم با بازی  جواد رضویان، یوسف تیموری، احمد پورمخبر و فریده سپاه منصور  آمده است : روح پدر هوشنگ که مدتی است از دنیا رفته نزد پسرش می آید و از او می خواهد تا بدهی هایش را به چند نفر پرداخت کند که در جریان پرداخت این بدهی ها اتفاقاتی می افتد.

 فیلم سینمایی مهریه بی بی   به کارگردانی اصغر هاشمی   محصول 1373  ، دوشنبه 8 دی ماه  ساعت  3:00بامداد روانه آنتن شبکه سه میشود .

 در خلاصه این فیلم با بازی علیرضا خمسه  ، جهانبخش سلطانی ، پروین دخت یزدانیان   و محمود بصیری آمده است : بی‌بی برای نجات کوکب از یک ازدواج اجباری، سند قطعه زمینی را که مهریه‌اش است برای فروش، به بنگاه معاملات ملکی اسدی می‌برد. دلال دیگری به نام شکوری که از مدت‌ها پیش در پی خرید این زمین بوده، پی می‌برد که بی‌بی از قیمت واقعی زمینش بی‌اطلاع است. دو بنگاهدار همدست می‌شوند تا زمین را مفت و ارزان از چنگ بی‌بی درآورند. اما اتفاقی که پیش می‌آید نقشه آن‌ها را عقب می‌اندازد و ...

 فیلم تلویزیونی فاصله کانونی  محصول 1391 شبکه سه به کارگردانی بهمن گودرزی سه شنبه  9 دی  ساعت 2:00 بامداد از شبکه سه سیما پخش می شود .

 در خلاصه فیلم با بازی جعفر دهقان، حسن اسدی، عزت اله مهرآوران ، میرطاهر مظلومی آمده است :ناصرجوان دانشجو که به تازگی با سولماز همکلاسی خود برای ازدواج محرم شده اند با موضوع فتنه 88 درگیر می شوند. ناصر تلاش دارد سولماز را از صف مخالفان قانون شکن و آشوبگران بی منطق جدا کرده و او را به سمت صحیح و ابراز نظر قانونی سوق دهد ، اما سولماز با تندروی های خود هم زندگی شخصی و هم رفتار اجتماعی خود را دچار آشوب و دگرگونی می کند و ...

 فیلم تلویزیونی عطر خوش یار  به نویسندگی و کارگردانی هادی رحیمی خواص ،  چهارشنبه 10 دیماه    ساعت 2:00 بامداد   از شبکه سه  سیما پخش می‌شود.

 در خلاصه داستان آمده است : عباس پسر جوانی است که یک زمین کشاورزی بعد از مرگ عمویش که فرزندی نداشته به عنوان تنها وارث به او میرسد. او تصمیم میگیرد تا زمین را برای پرداخت بدهی و مخارج زندگی بفروشد. اما پدرش و اهالی روستا با فروش آن مخالف هستند زیرا یک مرد عائله مند و نیازمند روی این زمین کار می کند و با فروش محصولات این زمین کارهای خیر زیادی انجام میشود و ...

 این فیلم  محصول سال  1393 ایران   است که در آن بازیگرانی چون  بابک انصاری، کیمیا بابائیان، مجید گل رضایی، علیرضا شیخ‌الاسلام و مرجان نعمت‌نژاد نقش‌آفرینی می‌کنند.

 فیلم سینمایی حریم مهرورزی به کارگردانی ناصر غلامرضایی  ، پنجشنبه 11 دی   ساعت 00:45 بامداد  از شبکه سه سیما پخش می شود.

 در خلاصه این فیلم با بازی حبیب اسماعیلی ، افسانه بایگان ، جمشید مشایخی  و مهری مهرنیا آمده است : صبریه، بیوه ی جوانی است که همسرش را در آبادان از دست داده و همراه با مهاجران جنگ با پدر و مادر و فرزندش در اقامتگاهی در تهران ساکن شده است. مادر او، ‌ننه هاجر، بیمار است. حبیب، جوان مجردی که راننده ی تاکسی است، ‌ننه هاجر را به بیمارستان می برد. صبریه و حبیب با هم آشنا می شوند. صبریه برای تأمین معاش خانواده در یک خیاط خانه مشغول کار می شود و ...

فیلم تلویزیونی یک دقیقه و یازده ثانیه  به کارگردانی شهرام فکری و تهیه کنندگی مرتضی رزاق کریمی  محصول 1391 سیما فیلم ، پنجشنبه 11 دی ماه  ساعت  10:10    روانه آنتن شبکه سه میشود .

 در خلاصه این فیلم با بازی علیرضا شجاع نوری ،گلاره عباسی ،   فرهاد مهدوی ، شقایق فراهانی ، هومن کیایی آمده است : در یک مجتمع بزرگ آپارتمانی، آدمهایی در طبقات مختلف در حال حرف زدن با تلفن هستند که ناگهان خطها روی هم می افتند و آنها می توانند صدای دیگران را که در همان لحظه در حال مکالمه هستند بشنوند. این اتفاق یک دقیقه و یازده ثانیه طول می کشد و ...

  فیلم تلویزیونی آوازهای مادرانه   به کارگردانی   اصغر هاشمی   پنجشنبه 11 دیماه ساعت  19:10  از شبکه سه  سیما پخش می شود.این فیلم محصول 1391 سیما فیلم است.

این فیلم با بازی ثریا قاسمی ،سیما تیرانداز، حدیث میرامینی، فلور نظری و فخرالدین صدیق‌شریف روایت   داستان زن تنها و بدخلقی به نام شکوه است که علی‌رغم میل باطنی‌اش، ناچار به پذیرفتن پرستار جوان و پرشوری می‌شود. شکوه تحت‌تأثیر این تازه وارد سرانجام از پیله تنهایی‌ا‌ش خارج شده و تصمیم می‌گیرد بدون اطلاع فرزندانش که به دلیل مشغله‌های زندگی نمی‌توانند در کنار او باشند موقعیت تازه‌ای را در زندگی تجربه کند.

 فیلم سینمایی بابل Babel به  کارگردانی الجاندرو کنزالس ایناریتو است که  جمعه 12 دیماه ساعت 00:30 بامداد روی آنتن شبکه سه قرار می گیرد.

 در این فیلم زندگی چهار خانواده که در چهار گوشه جهان زندگی می کنند بررسی می شود که براساس یک تیراندازی تصادفی به یکدیگر متصل می شوند . زوجی جوان که برای رفع اختلافات خود به سفری تفریحی به مراکش رفته اند با حادثه روبرو شده و زن جوان گلوله می خورد . گلوله را پسری چوپانی شلیک کرده که پدرش تفنگی به وی می دهد تا  ...

 براد پیت ، کیت بلانشِت ،کائل کارسیا برنال و کوجی یاکوشو  از  بازیگران  اصلی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداختند.

 این فیلم محصول مشترک آمریکا ، فرانسه و مکزیک و تولید سال  2006 است .

 فیلم تلویزیونی  شکوه تنهایی  به کارگردانی احمد پایداری است که جمعه  12 دی ساعت 10:15 روی آنتن شبکه سه می رود.

 در خلاصه این اثر با بازی   آتنه فقیه نصیری، علی عمرانی، مینا نوروزی، بهرام ابراهیمی آمده است : این فیلم زندگی زنی تنها را در تهران به تصویر می‌کشد که شوهرش برای کار به خارج از کشورسفر کرده و این زن مدتی است که از او خبر ندارد و قصد حفظ هویت خود را در این شهر بر عهده دارد. 

 این فیلم محصول 1384 سیما فیلم است .

 فیلم سینمایی دی دی می تازد Didi Auf Vollen Touren محصول 1986آلمان به   کارگردانی وایبرت ویکر  است که  جمعه 12 دی   ساعت 16:00 روی آنتن شبکه سه قرار می گیرد.

  در خلاصه داستان آمده است : دی دی پس از قبول شدن در آزمون رانندگی کامیون در یک شرکت حمل و نقل شروع به کار می کند . مدیر شرکت که او را آدم ساده لوحی می بیند حمل یک کامیون زباله ی خطرناک به مقصد فرانسه را به وی می سپارد و....

 دیتر هالر وردن ، برنارد مِنِز، پیر ترناد و هانس پیتر هال واچز  از  بازیگران اصلی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداختند.

 فیلم تلویزیونی مردان زمین به  تهیه کنندگی و  کارگردانی مهدی صباغ زاده ، جمعه 12 دی ساعت 19:00 از شبکه سه سیما پخش می شود.

 در خلاصه این فیلم  آمده است : داستان این فیلم درباره سه خواهر و یک برادر است که با کار و تلاش در شالیزاری که به آنها ارث رسیده، محصول شان را چند برابر می کنند.

 فیلم تلویزیونی مردان زمین با ژانر خانوادگی   محصول سال 1390سیما فیلم است که در آن    نسرین مقانلو، محمدرضا هدایتی، رامتین خداپناهی، الیکا عبدالرزاقی  نقش آفرینی می کنند.

 

منتظر نظرات شما هستیم


/ 0 نظر / 49 بازدید