سری جدید «خندوانه» به زودی می‌آید

رامبد جوان اعلام کرد که تا پایان مهرماه برنامه «خندوانه» طبق روال قبلی، پخش خود را ادامه خواهد داد و بعد از ماه صفر، احتمالاً با سری جدید به تلویزیون برمی‌گردد.

به گزارش ایسنا، رامبد جوان در گفت‌وگو با کافه آرت، گفت: تلویزیون بسیار به ادامه برنامه خندوانه علاقه‌مند است. مسئولان تلویزیون با در نظر گرفتن کیفیت بالای این مجموعه، مایل به ادامه پخش آن هستند. البته حفظ کیفیت بالای یک اثر در درازمدت دشوار است اما تمام سعی خود را کرده‌ایم که «خندوانه» با کیفیتی بالا و برنامه‌هایی جذاب، بر روی آنتن رود و بازخوردی که از مردم می‌بینیم نیز بیانگر موفقیت این برنامه است.

کارگردان و مجری برنامه «خندوانه» در ادامه افزود: برنامه «خندوانه» تا پایان مهرماه پخش خواهد شد. در دو ماه محرم و صفر، برنامه اجرا نخواهد شد. با توجه به حجم بالای پیامک‌هایی که به برنامه فرستاده شده است، صحبت‌هایی برای اجرای سری جدید «خندوانه» شده است. احتمالا اواسط زمستان با سری جدید «خندوانه» برمی‌گردیم.

این بازیگر نمایش «دیوار چهارم» در ادامه افزود: از آنجا که معتقد هستیم که تئاترها باید دیده شوند و مردم باید به تئاتر دیدن عادت کنند، بخشی را در برنامه «خندوانه» به معرفی تئاترهای در حال اجرا اختصاص دادیم. البته هیچ معیاری برای این پیشنهادها نداریم و بر روی این تئاترها ارزش‌گذاری نمی‌کنیم در نتیجه تمام تئاترها را پوشش می‌دهیم.

رامبد جوان در پایان خاطرنشان کرد: بسیار به حضور در تئاتر به عنوان بازیگر علاقه‌مندم اما درگیری‌های و برنامه‌ریزی‌های مجموعه «خندوانه» به من اجازه تئاتر کار کردن را نمی‌دهد اما به تئاتر برخواهم گشت.

/ 0 نظر / 28 بازدید