همه تیتراژهای تلویزیونی را نوروز می بینیم

گروه مسابقات و تفریحات شبکه سه سیما برای نوروز سال 93 برنامه تلویزیونی "صدا" را که در آن تیتراژهای تلویزیونی بازخوانی می‌شود، برای پخش آماده می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فرشید محمودی تهیه‌کننده و کارگردان برنامه تلویزیونی "صدا" که برای پخش در ایام نوروز آماده می‌شود، درباره ویژگی‌های آن گفت: برنامه تلویزیونی "صدا" شامل آیتم‌های مختلفی از جمله گپ و گفت با کارشناسان موسیقی، آهنگسازان، خوانندگان و افرادی‌ست که در این حوزه تخصص دارند.

این برنامه صرفا یک رقابت و مسابقه بین کسانی که علاقه به خوانندگی دارند، نیست؛ بلکه حتی افرادی هم که خوانندگی را در برنامه تجربه می‌کنند، کسانی هستند که مدت‌هاست در حوزه موسیقی فعالیت دارندو یا در آموزشگاه‌ها دوره دیده‌اند اما کارشان تاکنون دیده نشده است و یا فرصتی برای بروز استعدادهایشان پیدا نکرده‌اند.

وی در همین رابطه ادامه داد: در برنامه "صدا" همچنین بحث‌هایی جدی درباره موسیقی مطرح می‌شود و برنامه فضایی انتقادی هم دارد.

بیش از 200 نفر در این رقابت شرکت کرده‌اند که از این میان 40 نفر در مسابقه شرکت می‌کنند.

در هر قسمت از برنامه سه تن از این افراد حضور می‌یابند.ضمن این که آیتمی هم پیش از خوانندگی آن‌ها درباره نحوه راه یابی شان به این مسابقه پخش می‌شود.

وی با بیان این که رویکرد برنامه "صدا" مروری بر تیتراژهای ماندگار تلویزیون است، افزود: در این برنامه شرکت‌کنندگان تیتراژهای سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیونی را پیش روی خوانندگان آن‌ها و یا یکی از نمایندگان ساخت تیتراژ می‌خوانند.

بسیاری از خوانندگان تیتراژهای تلویزیونی همچون علی لهراسبی، فرزاد فرزین، احسان خواجه امیری، مازیار فلاحی و... در برنامه حضور می یابند.

البته در برنامه "صدا" قرار نیست شرکت‌کنندگان به تقلید از خوانندگان تیتراژها بپردازند، بلکه هر کدام بر اساس تُن صدای خودشان تیتراژ ها را می‌خوانند.

برنامه تلویزیونی "صدا" با اجرای محمد سلیمی تهیه و تولید می‌شود. کارگردانی آیتم‌های آن را محمد سیحونی بر عهده دارد و مرسده بابایی متن آن را می‌نویسد. همچنین علیرضا صادقی به عنوان مدیر تولید با پروژه همکاری می‌کند.

حمید حامی، مهرداد نصرتی، بابک زرین و حمید اکبرزاده به عنوان خواننده، آهنگساز و تنظیم کننده و کارشناس موسیقی از داورانی هستند که انتخاب و گزینش متقاضیان توانمند برای راه یابی به مرحله رقابت را انجام می‌دهند.

/ 0 نظر / 15 بازدید