پخش سریال سرزمین باد ها از شبکه تماشا

مجموعه کره‌ای «سرزمین باد ها » از شبکه تلویزیونی «تماشا» پخش می‌شود.

شبکه تلویزیونی تماشا قصد دارد با پایان یافتن پخش مجموعه تلویزیونی «جومونگ»، سریال «سرزمین باد ها» که به عنوان جومونگ 2 در ایران شناخته می شود را روانه آنتن کند.

درام تاریخی سرزمین بادها محصول سال ۲۰۰۸ شبکهٔ KBS کرهٔ جنوبی با بازی سونگ ایل گوک بازیگر معروف و محبوب کره‌ای در سال ۲۰۰۸ از شبکهٔ کی بی اس پخش شد. این درام مربوط به شمالی‌ترین سه پادشاهی کره یعنی گوگوریو می‌باشد. این سریال به دلیل ادامه دادن بحث جومونگ به جومونگ ۲ نیز معروف است و در مورد دائموسین ( در فیلم : موهیول ) نوهٔ جومونگ موسس امپراتوری گوگوریو می باشد.

در این سریال سونگ ایل هوک در نقش شاهزاده موهیول، چوی جانگ وون(شاهزاده یئون)، پارک گان هیونگ(شاهزاده دو جین)، جانگ جین یانگ(امپراتور یوری) بازی می‌کنند.

این داستان درباره سومین پادشاه گوگوریو (موهیول)هست که از ابتدای تولدش پیشگویی هایی درباره او شد و به دلیل همین پیشگویی ها او توسط پدرش (شاه یوری)رانده شد و به غار گیرین (مقبره اعلی حضرت جومونگ)انتقال یافت. او در همین مکان بزرگ شد و بعد ها درگیر مشکلاتی شد و برای او سوءتفاهمی به وجود اورد.او به دشمنی علیه پدرش برخاست ولی بعد ها متوجه اشتباه خود شد.

در زندگی خود بار ها تا حد مرگ رفت ولی به کمک شاهزاده بویو (بانو یون)نجات یافت.موهیول عاشق او شد ولی به دلایل متعددی از ازدواج با او ناامید شد. سال ها گذشت و او توانست مقام خود را پس بگیرد و رویاهای اجدادش را براورده کند و در نهایت سرزمینی ساخت که اکنون با نام کره از این کشور یاد می شود.

سریال سرزمین باد ها از سه شنبه 1392/09/26 هر شب ساعت 22:00 از شبکه تماشا پخش خواهد شد.

/ 4 نظر / 176 بازدید
NAFISEH

ولی تموم شد[گریه]

تنها

خیلی خوب بود

خوش رکاب

موهیول دوست داریم

درسا

خیلی عالی بود . ولی حیف که تموم شد