پخش مراسم تنفیذ و تحلیف رییس‌جمهور منتخب از رادیو

تهران / واحد مرکزی خبر /
چند شبکه رادیویی و تلویزیونی مراسم تحلیف رییس جمهور منتخب را برای سراسر جــــهان پخش می کنند.
مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما از پخش مراسم تحلیف رییس جمهور از شبکه‌های داخلی و برون مرزی خبر داد.
سید تقی سهرابی گفت: برخی شبکه برون مرزی و شبکه خبر از جمله شبکه‌هایی است که این مراسم را به طور کامل پخش خواهد کرد.
سهرابی افزود: دیگر شبکه هایی که قرار است این مراسم را به طور زنده پخش کند به زودی اعلام خواهد شد.
مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما همچنین با اشاره به این که این مراسم یکشنبه13مرداد به طور مستقیم از رادیـو فرهنگ پخش می‌شود گفت: دیگر شبکه‌های رادیویی نیز این برنامه را پوشش خواهد داد.

شبکه‌های رادیویی فرهنگ، ایران و گفت‌وگو در برنامه‌هایی جداگانه به پخش زنده مراسم تنفیذ و تحلیف رییس‌جمهور و همچنین تحلیل این مراسم می‌پردازند.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، دو برنامه "رویداد" و "بدون خط خوردگی" رادیو گفتگو در روزهای شنبه و یکشنبه (12 و 13 مرداد ماه) به تشریح و تحلیل مراسم‌های تنفیذ و تحلیف رییس جمهوری می پردازند.

برنامه‌های رویداد و بدون خط خوردگی رادیو گفت‌وگو روزهای شنبه و یکشنبه 12 و 13 مرداد ماه به بحث و بررسی پیرامون دو مراسم تنفیذ و تحلیف رییس جمهوری می پردازند.

بررسی تحلیف در قانون اساسی و تشریح الگوی مردم سالاری دینی از جمله مباحث مشترکی هستند که در این دو برنامه به آنها پرداخته می‌شوند همچنین بررسی بازتاب حضور مقامات بلندپایه دیگر کشورها در مراسم تحلیف رییس جمهوری از دیگر مباحثی است که در برنامه های رویداد و بدون خط خوردگی به اطلاع شنوندگان خواهد رسید.

برنامه‌های رویداد و بدون خط خوردگی در روزهای شنبه و یکشنبه به ترتیب ساعات 12 و 10 دقیقه و 19 پخش می‌شوند.

رادیو ایران همزمان با برگزاری مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری به حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور منتخب از ساعت 17 روز شنبه، 12 مرداد ماه پخش این مراسم را به طور زنده و مستقیم آغاز می‌کند.

/ 0 نظر / 10 بازدید