آغاز پخش آزمایشی شبکه «نسیم» از فردا/ «نسیم» در همه استان‌ها

شبکه تلویزیونی نسیم که از تاریخ 26 شهریور ماه همزمان با میلاد امام رضا (علیه السلام) به صورت تست با کنداکتورهای پخش 2 ساعته، برنامه های خود را در فرستنده سوم دیجیتال تهران آغاز کرده است، قرار است از فـردا دوشنبه 15 مهــرماه ساعت 08:00 صبح (همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی «ع» با فاطمه زهــرا «س»)، پخش آزمایشی برنامه های خود را در تهران آغاز کند.

با آغاز پخش آزمایشی، برنامه های اصلی این شبکه 4 ساعته خواهد بود.

همینک این شبکه در فرستنده سوم دیجیتال تهران، در فرکانس 578 کانال 34 به عنوان شبکه بیست و یکم رسانه ملی در حال پخش می باشد.

بنا به گفته معاونت محترم رسانه ملی قرار است این شبکه بعد از روند پخش آزمایشی در تهران، بزودی در فرستنده های دیجیتال شهرستانها و با پوشش سراسری ماهواره ای آغاز شود.

 

خبر تکمیلی: به گفته خبر گزاری فارس شبکه نسیم فردا سراسری می شود.

شبکه تلویزیونی «نسیم» درحالی از فردا پخش آزمایشی خود را آغاز می‌کند که علاوه بر تهرانی‌ها، شهروندان سایر استان‌ها نیز می‌توانند بیننده برنامه‌های آن باشند.

گزارش خبرگزاری فارس :

به گزارش خبرگزاری فارس، پخش آزمایشی برنامه‌های شبکه تلویزیونی نسیم از فردا دوشنبه (15 مهر) آغاز خواهد شد.

این شبکه تلویزیونی مجموعه‌ای از برنامه‌های کوتاه، آموزنده و مفرح است که با هدف افزایش نشاط و سرگرمی در جامعه آغاز بکار می‌کند.

نام این شبکه برگرفته از چهار واژه نشاط، سرگرمی، یاد و خاطره و مسابقه است که بخشی از محتوای این شبکه را تشکیل می‌دهد.

شبکه نسیم پخش تولیدات مردمی را در برنامه خواهد داشت و در آینده به صورت یک شبکه تعاملی پر قدرت در خدمت ملت ایران خواهد بود.

شهروندان تهرانی می‌توانند با تنظیم مبدل دیجیتالی خود روی کانال 21، بیننده این شبکه باشند. سایر هموطنان نیز در سراسر کشور بر اساس برنامه‌ریزی شبکه استانی خود می‌توانند بیننده این شبکه باشند.

 

آخرین اخبار شبکه نسیم را می توانید از لینک زیر جویا شوید:

http://digitaltv2.persianblog.ir/tag/%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87_%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%85

/ 0 نظر / 43 بازدید