یازدید مشاور نخست وزیر ترکیه از شبکه سلامت

پروفسور توزگن، مشاور نخست وزیر ترکیه و مدیر شبکه سلامت سیما با یکدیگر دیدار کردند.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، در این دیدار که با حضور "پروفسور توزگن"، مشاور نخست وزیر ترکیه و مدیران شبکه سلامت صورت گرفت، پروفسور توزگن این سفر را نشانه روابط دوستانه بین دو کشور دانست و تداوم مناسبات برادرانه این دو کشور دوست و همسایه را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت، مشاور نخست وزیر ترکیه و رئیس دانشگاه علوم پزشکی آنکارا به همراه هیئت همراه در راستای تبادل نظر و بررسی راهکارهای همکاری مشترک دوجانبه با مدیران شبکه سلامت سیما دیدار کردند.

پروفسور توزگن(Tuzgen) از واحدهای ستادی و تولید و فنی پخش و استودیوهای شبکه سلامت به عنوان شبکه تخصصی جمهوری اسلامی نیز دیدار داشته و در این رابطه با مدیران شبکه سلامت گفتگو و برای همکاری بیشتر مذاکره کردند.

در طول این دیدار، پروفسور توزگن از شبکه سلامت سیما، به عنوان تنها شبکه تخصصی 24 ساعته در منطقه یاد کرد و این اتفاق را به مدیران شبکه سلامت تبریک گفت.

دکتر مهدی پور در ملاقات با پروفسور توزگن مشاور نخست وزیر ترکیه، اعلام کرد که بین ایران و ترکیه مشتراک زیادی خصوصا از لحاظ دین اسلام، پیوندهای زیادی وجود دارد.

دکتر مهدی پور با تاکید بر اینکه شبکه سلامت سیما در چهار حوزه سلامت جسم، روان، اجتماعی و سلامت معنوی به برنامه‌سازی مشغول است، هنوز با توجه به اینکه شبکه سلامت یک شبکه جوان است می تواند با دیگر کشور ها در حوزه برنامه سازی خصوصا کشور دوست و همسایه ترکیه همکاری متقابل داشته باشد.

در پایان این دیدار طرفین بر لزوم انعقاد تفاهم‌نامه در زمینه همکاری‌ها و برنامه‌سازی تأکید کردند.

این نشست دو طرفه چهارشنبه، سوم اردیبهشت در شبکه سلامت سیما با حضور پروفسور توزگن مشاور نخست وزیر ترکیه و مدیران شبکه سلامت سیما برگزار شد.

"شبکه سلامت" جمهوری اسلامی ایران به عنوان نخستین شبکه تلویزیونی است که در رسانه های جهان به طور اختصاصی به حوزه سلامت می پردازد.

/ 0 نظر / 19 بازدید