جشن تولد بیست سالگی شبکه سه برگزار می‌شود

جشن تولد بیست سالگی شبکه سه در برنامه «ویتامین 3» برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، ویژه برنامه «ویتامین 3» به مناسبت فرا رسیدن بیستمین سالگرد تاسیس شبکه سه سیما فردا، پنجشنبه 14 آذر ماه ساعت 8 الی 30/9 صبح از شبکه سه سیما به پخش می‌رسد.

علی زاهدیف تهیه کننده برنامه صبحگاهی «ویتامین 3» درباره این برنامه توضیح داد: جشن بیستمین سالگرد تاسیس شبکه سه سیما که در واقع بیشتر جنبه تقدیر و تشکر از همکاران قدیمی را دارد، فردا در برنامه «ویتامین 3» برگزار می شود. این افراد از جمله کسانی هستند که برای ارتقای کیفی و کمی برنامه‌ها تلاش زیادی کشیده‌اند.

وی در ادامه میهمانان برنامه را برشمرده و افزود: محمد جعفر صافی، اولین مدیر شبکه 3 سیما، جواد خیابانی، محمد رضا حسینیان، حسین رفیعی و افشین زی نوری مجریانی هستند که همکاری خود را سال ها قبل با این شبکه آغاز کرده اند و هنوز هم به فعالیت خود در این شبکه در بخش های مختلف ادامه می دهند.

برنامه «ویتامین 3» کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیماست که به تهیه‌کنندگی علی زاهدی و با اجرای سید علی ضیاء هر روز صبح ساعت 6 و 30 دقیقه روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد.

این برنامه همچنین روزهای پنجشنبه با حضور یک میهمان ویژه از میان هنرمندان و چهره های سرشناس حوزه های مختلف از ساعت 8 صبح پخش می‌شود.

/ 0 نظر / 40 بازدید