پخش برنامه بچه های ایران ، بچه های غزه از 6 شبکه

برنامه "بچه‌های ایران، بچه‌های غزه " دوشنبه سیزدهم مرداد ساعت 17 بطور همزمان از شبکه جهانی جام جم، یک، دو، تهران، پویا و آموزش پخش می‌شود.

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، برنامه عصرگاهی "بچه‌های ایران" هر روز در شبکه جهانی جام جم برای مخاطبان خارج از کشور پخش می شود اما به دستور معاون سیمای رسانه ملی این برنامه در روز های دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه این هفته سه ویژه برنامه را تدارک دیده است که در آن حمایت کودکان ایرانی از کودکان غزه را نشان می‌دهد.در این ویژه برنامه،  بسیاری از هنرمندان، چهره های ورزشی و همه مجریان کودک و نوجوان با حضور در استودیو، حمایت خود را از کودکان غزه و محکومیت جنایات صهیونیست ها نشان می‌دهند.

در برنامه "بچه‌های ایران بچه‌های غزه " چند بخش ویژه نیز تدارک دیده شده است که خواندن نامه‌های کودکان ایرانی برای کودکان غزه ووله‌ها و کلیپ های تصویری در باره این موضوع و همچنین بخش رادیو موج مقاومت که یک برنامه رادیویی تصویری است از این جمله هستند.

دست اندرکاران این برنامه بنا دارند روز پنچ شنبه نیز ویژه برنامه ای زنده را از برج میلاد تهران با حضور خانواده های ایرانی برای محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی و حمایت از مردم به ویژه کودکان غزه برگزار کنند.

شبکه جام جم متولی تولید این برنامه و تهیه کننده آن نیز محمود سلامیان است.

/ 1 نظر / 31 بازدید
آرمان(محمد)

البته از بین جام جم ها فقط جام جم 1 زنده پخش کرد. پویا رو نمی دونم. اموزش و تهران هم پخش نکردند!