راه اندازی شبکه تلویزیونی کودک و نوجوان در مهر 94

مراسم تودیع مدیر تأمین کانال پویا و معرفی سرپرستان مدیریتهای تأمین، تولید و فنی و پخش شبکه کودک و نوجوان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، طی آیینی که روز شنبه 31 شهریور ماه 1394 در مرکز پویانمایی صبا با حضور دست‌اندرکاران شبکه کودک و نوجوان برگزار شد، آقای ابوالفضل علم‌بیگی از مدیریت تأمین برنامه کانال تلویزیونی پویا تودیع گردید. همچنین آقایان مهدی مینایی به عنوان سرپرست مدیریتهای «تأمین برنامه» و «پخش» و ابوالفضل صالحی به عنوان سرپرست «تولید و فنی» شبکه کودک و نوجوان معارفه شدند.

محمد سرشار، مدیر شبکه تلویزیونی کودک و نوجوان طی سخنانی در این مراسم، از آغاز روند اجرایی راه‌اندازی شبکه تلویزیونی کودک و نوجوان خبر داد و ابراز امیدواری کرد با آرایش جدید منابع انسانی، اصلاح فرآیندهای کاری و ایجاد زیرساختهای لازم، شبکه کودک و نوجوان بتواند به عنوان دستیار خانواده‌ها در تربیت آینده‌سازان تمدن نوین اسلامی عمل کند.

سرشار افزود: شبکه کودک و نوجوان باید نشان دهد به عنوان یک رسانه مربی، دغدغه اساسی تربیت براساس یک منظومه رشد اسلامی را داراست و با نظارت دقیق بر محتوای تصویری موجود و هنرمندی در برنامه‌سازی تلویزیونی جدید، اثربخشی و کارآیی مطلوبی را به نمایش بگذارد.

گفتنی است در بیستم اردیبهشت ماه سال جاری، محمد سرشار به مدیریت شبکه تلویزیونی کودک و نوجوان منصوب شد تا با تلفیق کانال پویا در شبکه‌ای جدید، سازمان صدا و سیما تجربه تازه‌ای را در توجه به مخاطب کودک و نوجوان آغاز کند.

تاکنون مدیریت تأمین برنامه کانال پویا تلاش کرده بود با نمایش هر روزه فیلمهای سینمایی و مجموعه‌های پویانمایی غیرایرانی ـ که بیش از 70 درصد حجم برنامه‌های روزانه آن را تشکیل می‌دهد ـ مخاطب بیشتری به خود جذب کند.

/ 0 نظر / 12 بازدید