لبیک یا حسین (ع)

رسانه ملی در آستانه اربعین سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) سفر زائران حسینی را از مرز ایران تا کربلا شهر به شهر به تصویر می‌کشد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ، زائران ایرانی مانند سال‌های گذشته از نقاط مختلف ایران به نجف اشرف سفر می‌کنند تا فاصله این شهر را تا کربلا با پای پیاده طی و در مراسم ویژه اربعین حسینی شرکت کنند .

رسانه ملی نیز همراه با عزادارین حسینی میشود و با گزارش های تصویری متعدد این سفر را مرحله به مرحله پوشش می‌دهد . اکنون بیشتر کاروانیان در نجف اشرف گرد هم آمده اند و شبکه سه شبکه در خلال برنامه های خود  این شور حسینی را به تصویر می‌کشد .

مجید خواجه نژاد تهیه‌کننده برنامه "با کاروان"  در شبکه یک سیما نیز گفت این برنامه شنبه و یک‌شنبه قبل از اذان مغرب و دوشنبه از ساعت 8 صبح تا 14 با اجرای علی جباری و مهدی آقابیگی از پیاده روی زائران حسینی گزارش می دهد .

بخش‌های مختلفی برای پخش در این برنامه تدارک دیده شده است که پخش زنده و گزارش های مستقیم از پیاده روی زائران اربعین حسینی از جمله آنهاست  .

در این برنامه همچنین مراسم عزاداری مردم  در سراسر کشور از طریق ارتباط های زنده به تصویر کشیده می شود .

شبکه های دیگر نیز به این گزارش ها خواهند پرداخت. در اربعین سالار شهیدان شبکه های مختلف صداوسیما به صورت زنده عزاداری های مردم را در کربلا و شهرهای مختلف کشور پوشش می‌دهند .

/ 0 نظر / 23 بازدید