دو مستند جذاب طبیعت روی آنتن

دو مستند جذاب طبیعت و محیط زیست «حوادث بزرگ طبیعت»  و « نگهبانان طبیعت » دوشنبه ، 28 بهمن ماه ، از شبکه مستند پخش می شوند.

« حوادث بزرگ طبیعت » محصول سال 2009 است و در هر قسمت این مستند بی نظیر، یکی از بزرگترین و شگفت انگیزترین حوادث طبیعی جهان هستی به تصویر کشیده می شود. ذوب کوه‌های یخی قطبی، مهاجرت بزرگ ماهی‌های قزل آلا، کوچ عظیم حیوانات دشت وسیع آفریقا، مهاجرت عظیم ماهی های ساردین، سیل عظیم در صحرای آفریقای جنوبی و ضیافت عظیم وال ها در اقیانوس آرام و.... .

گوینده این مستند دیوید آتن بروگ یکی از کهنه کارترین و شناخته شده ترین گویندگان و طبیعت شناسان جهان است و تصویر برداری بی نظیر و کیفیت صدای فوق العاده این مجموعه از شاخصه‏ های اصلی آن به شمار می آید. این مستند ساعت 16 به روی آنتن خواهد رفت.

«نگهبانان طبیعت» نیز در 23 قسمت 50‌دقیقه‌ای با هدف به نمایش کشیدن تلاش افرادی که برای حفظ محیط زیست جان خود را به خطر می‌اندازند تهیه شده است.

این مستند محصول سال 2008 است و در آن حقایقی از رابطه طبیعت و حیات انسان ها به تصویر کشیده خواهد شد. علاقمندان می توانند این مجموعه را دوشنبه ها ساعت 22 از شبکه مستند ببینند.

/ 0 نظر / 18 بازدید