مردم نسیم را از خود بدانند

معاون سیما پس ازآغاز بکار سراسری شبکه نسیم از مخاطبان خواست این شبکه را از خود بدانند و با آن همراهی کنند

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی  دکتر علی دارابی پس از افتتاح رسمی شبکه نسیم با اعلام اینکه ضرورت شادی و نشاط و همچنین پر کردن اوقات فراغت و سرگرمی در جامعه امری بسیار ضروری است تاکید کرد : باید برنامه‌های تلویزیونی شادی و نشاط بیشتری داشته باشند.

 وی سپس با اشاره به استقبال مردم از شبکه نسیم یادآور شد: طی مدتی که شبکه نسیم به عنوان تنها شبکه طنز تلویزیون پخش آزمایشی خود را آغاز کرده، مخاطبان زیادی را جذب خود کرده است ، بویژه در بخش نسیم استان‌ها که برنامه‌ای است مربوط به گویش‌ها و لهجه‌های مختلف استان‌ها .

 دارابی پس از افتتاح رسمی شبکه نسیم در گفت‌و‌گویی تلویزیونی حاضر شد و خطاب به بینندگان شبکه نسیم گفت: از آنجایی که شبکه نسیم به عنوان شبکه طنز، یک شبکه دو سویه است ، بینندگان می‌توانند عکس‌های خانوادگی، مسافرت و تصاویر جالب و دیدنی‌شان را برای شبکه نسیم ارسال کنند تا آن‌ها را در این شبکه نشان به نمایش بگذاریم و به نوعی در گردش کار شبکه نسیم سهیم باشند .

 دارابی همچنین خاطرنشان کرد : درتلاش هستیم تا بتوانیم در عین حال که ساعات مفرحی را برای بینندگان فراهم می‌کنیم در لابه‌لای برنامه‌های این شبکه بخشی از مهارت‌های زندگی و همچنین دیدنی‌های جهان و ایران را برای مخاطبان این شبکه به تصویر بکشیم .

 وی افزود : خوشبختانه در ایران مردم در روز بیش از سه ساعت از وقتشان را به تماشای تلویزیون اختصاص می‌دهند و این اقدام مسئولیت ما را در این حوزه سنگین‌تر می‌کند و نشان از اعتماد مردم به رسانه ملی است .

 دارابی با بیان اینکه شبکه نسیم همواره تلاش می‌کند برنامه‌های بیشتری را در طول سال تدارک ببیند،ادامه داد: فکر می‌کنم این شبکه بتواند از این پس با برنامه‌های بهتر و بیشتر موجودیت خود را در میان خانواده‌های ایرانی ثبت و ضبط کند.

معاون سیما در پایان سخنانش از تمام همکاران رسانه‌ای و همچنین مردم که در افتتاح شبکه نسیم از ابتدا تا انتها این شبکه را همراهی کردند تشکر کرد.

/ 0 نظر / 17 بازدید