تغییرات در شبکه تهران آغاز شد

در راستای سراسری شدن شبکه پنج و تغییر ماهیت آن از شبکه استانی تهرانی‌ها، به عنوان نخستین تغییر پخش برنامه «تهران 20» از این شبکه به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، شب گذشته سه‌شنبه 16 دی آخرین قسمت از برنامه «تهران 20» روی آنتن رفت و مازیار ناظمی که اجرای این برنامه را برعهده داشت، با اعلام این خبر که مخاطبان شاهد آخرین قسمت از برنامه هستند، روی آنتن زنده از مردم خداحافظی کرد.

پس از تغییر ماهیت شبکه تهران و تبدیل آن به پنجمین شبکه سراسری کشور با رویکرد تخصصی اقتصادی، «تهران 20» نخستین برنامه تهرانی این شبکه است که با آنتن خداحافظی کرد.

 

فرامرز امامی آخرین تهیه‌کننده این برنامه بود. «تهران 20» که محصول گروه اجتماعی شبکه پنج بود پس از مدت زمانی نزدیک به 10 سال پخش و در حالی که مجریان مختلفی چون ناصر خیرخواه، مازیار ناظمی، محمدجعفری خسروی، محمد سلوکی، بهروز تشکر و... اجرای آن را در فواصل مختلف برعهده داشتند، از قطار در حال حرکت آنتن، پیاده شد.

به گزارش مهر، در ادامه تغییر رویکرد شبکه پنج، برای اینکه مردم تهران از این برنامه‌های خاص محروم نشوند برخی از برنامه‌های شبکه پنج که مربوط به تهران است کماکان در کنداکتور شبکه باقی خواهند ماند.

پیش‌بینی می‌شود با راه‌اندازی شبکه جدیدی به نام تهران، این برنامه به شبکه جدید منتقل شود.

/ 0 نظر / 38 بازدید