جشن های تلویزیونی در 17 ربیع الاول

شبکه نسیم تلاش کرده در این روز آیتم های شاد و سرگرم کننده ای برای مخاطبانش آماده کند .

برنامه "جشن میلاد نور" ویژه ولادت پیامیر اعظم و ولادت امام جعفر صادق (ع) پنجشنبه 18 دی ساعت 20 روی انتن شبکه نسیم خواهد رفت. گروه همخوانی ذکر و محراب در این ویژه برنامه با اجرای سرود های شاد مهمان خانه مخاطبان می شود . 

در برنامه «مهمونی» در شبکه نسیم پیام عزیزی ، علی نفری، امید حاجیلی و امید معنوی (خواننده)، مجید عزتی (تقلید صدا) و حسین عیوضیحضور می یابند و هنرنمایی می کنند . آرش میراسماعیلی، رضا رودی و سعید فخاری (رکورد دار روپایی زن) از ورزشکاران نامی هم  میهمان این برنامه خواهند بود.  شبکه نسیم قسمت پنجم مجموعه طنز «نه! سیم خاردار» را نیز جمعه 19دی ماه به همین مناسبت با آیتم های جدید بسیار شادتر روی آنتن شبکه نسیم خواهد برد .

شبکه اول سیما با جُنگی شاد با نام جُنگ ویژه ولادت ویژه برنامه های خود را برای روز جمعه ارائه می کند .

"کلاه قرمزی» و دوستان عروسکی اش جمعه، 19 دی از ساعت 11 با شیرین کاری‌های جالب و دیدنی به خانه مخاطبان شبکه دو می آیند .

در بخش اول همه عروسک ها بجز پسرخاله حضور دارند ، آنها درباره هدیه ای که آقای مجری برای رفتن به میهمانی دوستش خریده کنجکاوی می کنند و .. در آیتم دوم کلاه قرمزی، پسر عمه زا، فامیل دور و ببعی مشغول درست کردن کاردستی هستند، غافل از این که بی حواسی کار دستشان می‌دهد و همه عروسک ها به یکدیگر می چسبند.

در آیتم سوم دختر همسایه دنبال وسیله گمشده اش می گردد، آقای مجری کاردستی بچه را نگاه می کند تا بتواند گمشده دختر همسایه را پیدا کند، مجری در حال تماشای کاردستی بال پرنده کلاه قرمزی است که فامیل دور با کلاه گیسی وارد می شود، دختر همسایه می گوید که این کلاه گیس وسیله گمشده اوست...

در آیتم پایانی این برنامه فیل آقای همساده یاد هندوستان می کند، او که مشغول مرور خاطرات قدیمی است امکان استراحت و خواب را از دیگر عروسک ها گرفته... .

برنامه عموهای فیتیله ای هم در شبکه دو در سالروز میلاد با سعادت رسول مهربانی با حال و هوای شادتری روی آنتن می رود.

 نمایش های مثل آباد، تنبل خانه شاه عباسی ، ژان وال ژان و کلیپ عیدی از بخش های ویژه برنامه عموهای فیتیله ای در سالروز میلاد حضرت محمد (ص) و امام صادق (ع) خواهد بود.

  این برنامه پنجشنبه و جمعه از ساعت 14 روی آنتن شبکه دو می رود .

"جشن هستی" عنوان ویژه برنامه‌ای شاد و جذاب از گروه اجتماعی شبکه 5 سیماست که به مناسبت سالروز ولادت باسعادت پیامبر مهر و رحمت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)  روی آنتن می‌رود .

این برنامه با حضور یکی از کارشناسان مذهبی کشور، گروه تواشیح ، وله‌های شاد و مناسبتی، مسابقه پیامکی مرتبط با موضوع برنامه ( ولادت با سعادت پیامبر اکرم ( ص) و امام جعفرصادق ( ع) در مدت زمان 70 دقیقه برای مخاطبان پخش می‌شود . 

این ویژه برنامه پنج‌شنبه 18 دی ماه و جمعه 19 ساعت 21:35 دقیقه  از شبکه 5 پخش خواهد شد .

 

/ 0 نظر / 14 بازدید