حماسه 22 بهمن در قاب تلویزیون

رادیو و تلویزیون در روز 22 بهمن تصویرگر حماسه بزرگ ملت ایران در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بودند .

برنامه های صدا و سیما در روز 22 بهمن به حضور با شکوه مردم در راهپیمایی اختصاص یافت .

به گزارش ورابط عمومی رسانه ملی ، از صبح روز 22 بهمن همه شبکه های رادیویی و تلویزیونی به انعکاس راهپیمایی  مردم در شهرهای بزرگ و کوچک کشور پرداختند . برخی از شبکه ها از جمله شبکه های سراسری و استانی  با ویژه برنامه هایی که برای این روز تدارک دیده بودند علاوه بر ارتباط های مستقیم با واحد های ثابت و سیار ،  به پخش سرود های انقلابی و مصاحبه های مردمی پرداختند تا شکوه بی سابقه  حضور مدرم در راهپیمایی را به ثبت برسانند .

صدها گروه خبری ، واحد های سیار ، گزارشگر رادیویی و خبرنگار در خیابان های ایران ، فریادهای ملت آزاده ایران را به گوش مخاطبان رادیو و تلویزیون رساندند .قاب های چند گانه در شبکه های سراسری یک ، دو ، سه ، خبر، و شما  به گونه ای تصویر شهر های مختلف ایران اسلامی را منعکس می کردند که بیننده این شبکه ها هر لحظه ایران را یک پارچه شور و حضور و حماسه می دید.

امکانات فنی و تصویری که برای این روز در نظر گرفته شده بود باعث شد مخاطبان در هر کجای ایران اسلامی و حتی خارج از مرزهای ایران ، عشق مردم ایران اسلامی را به انقلابشان ببینند و تصویر این حماسه بزرگ را یک بار دیگر در صفحات تاریخ ثبت کنند . ایستگاه هایی که با حضور مچریان و هنرمندان رادیو و تلویزیون در طول مسیر راه پیمایی ها دایر شده بود مخاطبان بسیاری داشت و در این مراکز بود که دوربین های تلویزیونی فرصت یافتند شور و نشاط مردم را در سی و پنجمین جشن انقلاب اسلامی به تصویر بکشند .

گستردگی فعالیت دوربین های تلویزیونی و میکروفن های رادیویی به حدی بود که علاوه بر مردم ، انگیزه شرکت در راهپیمایی همه مسئولان دولتی ، کشوری و لشگری برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن نیز به سمع و نظر مخاطبان رسانه ملی رسید .

شبکه های سراسری و استانی رادیو و تلویزیون دیروز هزاران دقیقه از زمان خود را به راهضیمایی 22 بهمن اختصاص دادند تا در حد امکان هیچ بخشی از این حماسه بزرگ ملی از حیطه انعکاس دور نماند .

/ 0 نظر / 23 بازدید