راز هواپیمای ناپدید شده مالزیایی فاش می‌شود

مستند جدید « پرواز 370: حلقه‌های گمشده » با نگاهی نو به راز ناپدید شدن هواپیمای مالزیایی از شبکه مستند پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این  مستند به سوال‌های پاسخ داده نشده درباره اینکه چطور در این عصر و زمانه یک هواپیما می‌تواند به طور کل ناپدید شود ، پاسخ می‌دهد .

در این مستند تعدادی از بهترین متفکران هوانوردی و امنیتی به بررسی سوالات کلیدی حول ناپدید شدن پرواز MH370 خطوط هوایی مالزی، که توجه جهانیان را به سمت خود معطوف کرده است و گمانه زنی های گسترده ای را درباره چگونگی وقوع آن برانگیخته است می پردازد.

«پرواز  370: حلقه های گمشده» افکار برتر در زمینه هوانوردی و امنیت را گرد هم می آورد تا بتواند سوال های کلیدی درباره ناپدید شدن این هواپیما را که در سراسر دنیا سر و صدا به پا کرده است، پاسخ دهد و با بررسی و تحلیل مدارک، ضعف‌ها و سستی های هوانوردی را دقیق تر بررسی می‌کند تا رازهای موجود برای جلوگیری از وقوع چنین اتفاقی در آینده را کشف کند.

این مستند هر چیزی را که یک مسافر هواپیما باید بداند آشکار می کند و تکنولوژی هایی را که برای حفاظت از ما در آینده در حال تولید هستند به نمایش می‌گذارد.

مستند «پرواز  370: حلقه های گمشده» به‌‎تلاش آی تی ان پروداکشنز تهیه شده است و از اوایل ماه آوریل در بیش از  220 کشور و منطقه جهان روی شبکه دیسکاوری به نمایش در آمد.

«پرواز  370: حلقه های گمشده» سه‌شنبه،  20 آبان ماه، ساعت  22 و به مدت  45 دقیقه از شبکه مستند پخش می‌شود.

/ 0 نظر / 28 بازدید