نیکلاس کیج در شبکه نمایش

شبکه نمایش این هفته در بخش مرور آثار کارگردانان و بازیگران معروف، چند فیلم از نیکلاس کیج را پخش می‌کند.

شنبه ساعت ۲۱ فیلم ربوده‌شده ساخته سیمون وست محصول ۲۰۱۲ پخش می‌شود. فیلم بوسه مرگ محصول ۱۹۹۵ برای پخش در روز یکشنبه در نظر گرفته شده است. فیلم ارباب جنگ که محصول کشور فرانسه است در جدول پخش دوشنبه قرار گرفته است. فیلم‌های زمین یخ‌زده، در جستجوی عدالت، کلاهبرداران و آگاهی از روز سه‌شنبه تا جمعه ساعت ۲۱ به نمایش درمی‌آید.

شبکه نمایش برای کودکان هم چند فیلم را تدارک دیده‌ که هر روز ساعت ۱۵ پخش می‌شود. نان شادی، رابین لاکسلی، گمشده جولیو، خواب نرگس، دوچرخه‌سوار، پلیس کوچولو و تنهای تنهای تنها فیلم‌هایی است که این هفته پخش می‌شود.

علاقه‌مندان سینمای هند هم می‌توانند فیلم‌های هندی را ساعت ۱۷ از شبکه نمایش تماشا کنند. الو، آفرین پدر، گل، دو دو تا چهارتا، خوش آمدید، خشم و گلستان فیلم‌های هندی هستند که از شنبه تا جمعه پخش می‌شود.

ساعت ۱۹ هم پخش فیلم‌های ایرانی در جدول پخش شبکه نمایش گنجانده شده است. این فیلم‌ها عبارتند‌از: جنگ نفتکش‌ها، شب حادثه، خمره، دشت ارغوانی، گل‌چهره، سفر و باد در علفزار می‌پیچد.

علاقه‌مندان فیلم‌های خارجی هم می‌توانند این آثار را ساعت ۲۳ تماشا کنند که این هفته از شنبه تا پنجشنبه به ترتیب فیلم‌های مجهول، بازی سرمایه، قطار شب به لیسبون، گرفتار در آتش مقابل، حلقه ۲، به پانچ خوش آمدید و مهاجم پخش می‌شود.

/ 0 نظر / 44 بازدید