شب یلدای نسیم

قائم مقام شبکه «نسیم» اعلام کرد در برنامه های این شبکه به هیچ عنوان قصد توهین به قوم خاصی ندارمی و فقط به نشاط مخاطب می اندیشیم.

هاشم رضایت گفت: ما به مردم احترام می‌گذاریم؛ پس امیدوارم کسی از دست شبکه نسیم ناراحت نشود و یا اگر هم ناراحت می‌شود حتما به ما بگوید. 

وی تأکید کرد: باید در حیطه‌ی طنز آستانه تحملمان را بالاتر ببریم؛ چرا که اگر بخواهیم محدودیت داشته باشیم و به عنوان مثال چند ترانه هم پخش نکنیم، دیگر چیزی برای طنز باقی نمی‌ماند.

 رضایت خاطرنشان کرد: در حوزه‌ی طنز نسبت به تلویزیون‌های دیگر دنیا محدودیت‌هایی داریم. ما نمی‌توانیم مثل آن‌ها باشیم و اصلا درست هم نیست اما خوب است کمی آستانه‌ی تحملمان را بالا ببریم  

بر روی عکس کلیک کنید

قائم مقام شبکه نسیم در بخشی از گفت‌وگویش درباره‌ی استفاده از ترانه‌ی برخی از خوانندگان مجاز به شکل طنز در برنامه‌های این شبکه توضیح داد: قصد تمسخر نداریم؛ ما فقط از ریتم آهنگ آنها استفاده می‌کنیم و اصلا قصد توهین به کسی را نداریم. شبکه نسیم به همه احترام می‌گذارد. 

 رضایت از پخش ویژه برنامه‌ای برای شب یلدای شبکه نسیم خبر داد و گفت: «نسیم یلدایی» عنوان ویژه برنامه شبکه نسیم در شب یلداست که قرار است شنبه شب با اجرای محمدرضا علی مردانی از ساعت 22 به روی آنتن برود؛ ضمن اینکه قرار است هنرمندانی چون بهنوش بختیاری، سید جواد هاشمی، امیر غفارمنش، لاله صبوری و ... در این برنامه حضور داشته باشند.

/ 3 نظر / 61 بازدید
مرتضی.طاهری

ایا.نسیم.یلدادرشبکه.استانی.بخش.میشودیانه.اگرهم.بخش.نمیخواهدبشودلطفانسیم.یلدادرشبکه.بویا.بخش.کنید

مرتضی.طاهری

سلام دیشب نسیم یلدادرشبکه استانی زاهدان پخش نشدلطفانسیم یلدادرشبکه پویاپخش کنیدکه ماهم نسیم یلداراببینیم

مرتضی.طاهری

سلام.درحال.حاضرشبکه.نسیم4ساعت.برنامه.جدید.بخش.میکندواین4ساعت.به12ساعت.تبدیل.میشودیانه.وبرنامه.خندوانه.ازشبکه.نسیم.بخش.میشودیانه