«گروه ضربت» جای «بچه‌های نسبتا بد» را می‌گیرد

با پایان پخش سریال «بچه‌های نسبتا بد»، سریال «گروه ضربت» روی آنتن شبکه یک می‌رود.

فارس - با پایان سریال تلویزیونی «بچه‌های نسبتا بد» به کارگردانی «سیروس مقدم»، سریال «گروه ضربت» این هفته به روی آنتن خواهد رفت.

بنا بر این گزارش، سریال «گروه ضربت»با نام اصلی «راش»سریالی است که روی آنتن شبکه یک برای علاقمندان پخش می‌شود. این سریال محصول سال 2008 کشور استرالیا است و همانطور که از اسمش برمی آید ساختاری پلیسی،اکشن و معمایی دارد.

«گروه ضربت» یا «راش» یک سریال جنایی و معمایی است که کریستوفر لی و جان ادواردز تهیه کنندگان آن هستند.این سریال در سال 2008 اولین بار در کشور استرالیا روی آنتن رفت و در همان قسمت های ابتدایی مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.دلیل استقبال مخاطبان از همان سری اول این مجموعه ساختار قوی و مناسب آن بود و منجر شد سری‌های بعدی آن نیز ساخته شود و بتواند مخاطبانی در سطح جهانی پیدا کند. سه فصل بعدی سریال «گروه ضربت» در ادامه آن از سال 2008 آغاز و تا سال 2011 به پایان رسید و در نهایت 70 قسمت از این سریال برای مخاطبان آماده و پخش شد.

در حال حاضر شبکه یک سیما به عنوان سریال ویژه فواصل بین سریال‌های ایرانی از آن استفاده می‌کند و به همین منظور نیز قسمت‌هایی از این سریال این هفته روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

 سریال «عصر پاییزی» نیز، مجموعه دیگری است که به عنوان کاندیدا در جدول پخش شبکه یک قرار گرفته است.

این سریال از هفته آینده هرشب جز پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها روی آنتن شبکه یک خواهد رفت.

/ 0 نظر / 22 بازدید