فیلم های سینمایی آخر هفته شبکه جهانی جام جم

فیلم های سینمایی (( ولایت عشق و هر شب تنهایی )) شنبه و یکشنبه 23 و 24 شهریور از شبکه های جام جم پخش می شود.

سینمایی ولایت عشق تلخیصی است از سریال تاریخی ولایت عشق که بر گرفته از زندگی هشتمین اختر تابناک امامت حضرت امام رضا (ع) می باشد.


کارگردان این اثر تاریخی مهدی فخیم زاده می باشد و محمد صادقی – اکبر زنجان پور – بیتا فرهی – مریلا زارعی – دانیال حکیمی – بیژن امکانیان – لادن طباطبایی – عنایت بخشی – مهدی فخیم‌زاده در این فیلم ایفای نقش نمود ه اند.

ولایت عشق شنبه 23 شهریور ساعت 22:00 به وقت اروپای مرکزی و مرکز آمریکا از جام جم 1 و 2 و ساعت 23:00 به وقت سیدنی از جام جم 3 پخش می شود.

و اما سینمایی " هر شب تنهایی " داستان زنی است به نام عطیه او تحت عنوان یک کارشناس و مجری برنامه رادیویی راه کارهایی برای برون رفت از مشکلات زناشویی را برای شنوندگان برنامه ارائه می دهد حال عطیه طی سفری که به مشهد مقدس داشته خود دچار مشکلاتی شده که ... .

در این فیلم لیلا حاتمی و حامد بهداد ایفای نقش نموده اند و رسول صدر عاملی به عنوان کارگردان و سید کمال الدین طباطبایی در مقام تهیه کننده حضور داشته اند.

هر شب تنهایی یکشنبه 24 شهریور ساعت 22:00 به وقت اروپای مرکزی و مرکز آمریکا از جام جم 1 و 2 و 20:45 دقیقه به وقت سیدنی از جام جم 3 پخش می شود.

 

/ 0 نظر / 14 بازدید