فیلم های سینمایی نوروز 94 شبکه پویا +تیزر

چگونه اژدهای خود را آموزش دهید 2

حالا در سنین نوجوانی است. او و دوست اژدهایش، بی‌دندان همیشه با هم هستند. آن‌ها در آسمان پرواز می‌کنند، در مناطق ناشناخته می‌گردند و دنیاهای جدید را کاوش می‌کنند.

 

یکی از ماجراهای این دو به کشف یک غار یخی مخفی می‌انجامد که خانه صدها اژدهای وحشی است. هیکاپ و بی‌دندان برای حفظ صلح درگیر یک نبرد می‌شوند.

******************

فوتبال دستی

انیمیشن فوتبال دستی یک ایده جدید و بسیار جالب در ساخت یک انیمیشن سینمایی بود .

در انیمیشن فوتبال دستی شما بازیکنان فوتبال دستی را زنده و متحرک میبینید و وارد دنیای خیالی آنها می شوید .

 

آجیل فروشی

داستان این انیمیشن در دنیایی افسانه‌ای و ساختگی و در سال ۱۹۵۰ میلادی دنبال می‌شود و ماجراجویی‌های یک سنجاب شرور و با نمک به نام سورلی با صدای ویل ارنت را به تصویر می‌کشد که این سنجاب با دوست موش‌اش به نام پال نقشه سرقت از یک مغازه فندق و بادام‌زمینی فروشی را می‌کشند.

اما پس از پیدا کردن افرادی بیشتر برای این ماموریت سخت و خطرناک، کم کم این سنجاب متوجه می‌شود که اوضاع برایش چندان آسان نیست و دوستانش خیلی هم آماده این کار نیستند.

در حال تکمیل..

(اختصاصی فناوری و تلویزیون دیجیتال)

+تیزر+ 

/ 3 نظر / 242 بازدید
علی(دوبله بازار)

سلام.امشب جمعه شبکه سه تیزر سریال"در حاشیه" رو پخش کرد...از ششم فروردین...به نظر میرسه سریال بسیار خوبی باشه

علی(دوبله بازار)

سلام.تیزر شکبه دو رو دیدم.فیلمهاش بیشتر خانوادگی هستند ولی شبکه چهار بیشتر هنری و مخاطب خاص.از نظر امتیاز هم در سایت های فیلم,فیلم های شبکه چهار بهتر به نظر میرسند. منتظر تیزر شبکه یک هم هستیم!

مهدی

سلام به همگی من مهدی مقصودی با قدرت زیاد برگشته ام و امیدوامر بتوانم به آقای سبز میدانی کمک بکنم خبر سریال در حاشیه قرار داده شد .