افتتاح رسمی سایت شبکه شما

با افتتاح رسمی پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی شبکه تلویزیونی شما، تمام برنامه­های این شبکه در فضای مجازی قابل دریافت شد. این شبکه از خرداد امسال کار آزمایشی و تعامل با مخاطبان خود را آغاز کرده بود. مبنای فعالیت این سایت تدارک امکانات مجهز برای اطلاع رسانی ساده و تعاملی با مخاطبان این شبکه در ایران و جهان بوده است.

این سایت به آدرس Shomatv.ir  یا  Shoma.Tv  طی دوران آزمایشی خود به گواه پایگاه اطلاع­رسانی ALEXA از سطح مراجعه بالایی در بین سایت­های داخلی و خارجی مورد بازدید ایرانیان برخوردار بوده است.

کیومرث طهماسبی معاون امور استان­های صدا و سیما در افتتاحیه این سایت،  با اشاره به ویژگی­های دنیای مجازی و مخاطبان آن، فراهم آوردن ظرفیتی برای معرفی شایسته سرزمین ایران را لازم دانست.

با ورود به صفحه نخست این سایت بخش­های متنوعی جلب نظر می­کند. پخش زنده شبکه و دانلود صدا و تصویر موسیقی­های محلی و پاپ سراسر کشور در برنامه­های پر بیننده هفت ترانه و نوا و نما با فرمت­های مختلف بینندگان علاقمند به پیگیری برنامه­های این شبکه را راضی خواهد کرد.

مستندهای فاخر نگارستان که با هدف معرفی فرهنگ عامه و زیست بوم انسانی، طبیعی و حیات وحش ایران تهیه و ساخته شده است بخش دیگری از وبگردی در این سایت است که در نوع خود آلبومی از بهترین مستندها درباره ایران است.

ارائه پیامک­های اعلام نظر و درخواست­های مخاطبان همراه با بخش پویایی برای ویدئوهای ارسالی مخاطبان از دیگر بخش­های قابل توجه این سایت می­باشد.

شبکه شما ضمن دعوت از تمامی بینندگان و کاربران سایت شبکه جهت اعلام درج دیدگاه­هایشان برای بخش­ها و برنامه­های مختلف،
آماده دریافت نظرات کاربران در پویایی و ارتقاء کیفیت و کمیت این سایت و محتوای آن می­باشد.

برای دریافت دیدگاه­های بینندگان و کاربران شماره تماس 22168453 و شماره پیامک 30000999 و آدرس پست الکترونیکی WWW.Shomatv@irib.ir فعال است.

/ 0 نظر / 21 بازدید