فیلـم های سینمایی و تلویزیونی آخر هفته شبکه های سیما

شبکه یک سیما
 

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی « تالار ستاره » به کارگردانی پیتر هیام ، پنجشنبه 8 اسفند ماه ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش می شود .
داستان این فیلم با بازی مایکل داگلاس و هال هالبروک درباره پرونده های مختلفی است که به دلیل نقص قوانین از دستور کار دادگاه خارج می شود و مجرمان به راحتی آزاد می شوند و کاری از دست هیچکس برنمی آید. قاضی هاردین نیز با پرونده ای مواجه می شود که در آن دو نفر متهم به قتل یک کودک 8 ساله هستند ولی به دلیل نقص بازرسی پلیس آنها آزاد می شوند و قاضی هاردین نیز از این مسئله به شدت ناراحت می شود ولی نمی تواند کاری انجام دهد. کودک دیگری به قتل می رسد و قاضی خود را مسئول قتل می داند. او به سراغ استادش بن می رود و دنبال راه حلی می گردد. بن به او می گوید که آنها نیز با این مشکل مواجه هستند و برای همین 8 قاضی با هم تشکیل جلسه می دهند تا دوباره به ...

*************************************

فیلم تلویزیونی « عروسی خانه » به کارگردانی محسن توکلی ، جمعه 9 اسفند ماه ساعت 14:50از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
داستان فیلم از این قرار است که : در روستایی که خانواده گل محمود مشغول تدارک عروسی فرزندنشان میباشد و دعوت از اهالی روستا به رسم جاری صورت گرفته است، بناگاه کدخدای این روستا دار فانی را وداع می گوید. جنجال بر سر اینکه عروسی به زمان دیگری موکول شود آغاز یک چالش وسیع در روستایی کوچک را موجب می گردد این بار بزرگ روستا یعنی همسر کدخدا هر چند یک زن است، اما با اقدامی مهم از حوادث نا خواسته احتمالی پیشگیری مینماید.
سیاوش طهورث ، مرحومه فاطمه طاهری، میر طاهر مظلومی، افسانه ناصری و حشمت آرمیده در فیلم سینمایی « عروسی خانه » به تهیه کنندگی عباس معروفی بازی کرده اند.

*************************************
شبکه دو سیما

انیمیشن « پله ماشین پلیس ماجراجو » به کارگردانی راسموس آ سیورتسن ، پنجشنبه 8 اسفند ماه ساعت 8 صبح در قالب برنامه « سینما صبحانه » از شبکه دو سیما پخش می شود.
داستان این انیمیشن درباره پله ماشین پلیس سخنگویی است که به علت کمک هایی که به مردم شهر می کند بسیار محبوب است، او در جریان یک عملیات امداد رسانی دچار برق گرفتگی شده و به یک ماشین برقی تبدیل می شود. رئیس پلیس به علت جرقه هایی که روی بدنه پله ظاهر می شود پله را به اصطلاح به مرخصی فرستاده و او را از انجام هر گونه مأموریت پلیسی منع می کند. در همین حین دو خلافکار تحت عنوان بسته بندی آب بهداشتی، سدی غیر ایمن بر روی رودخانه شهر احداث می کنند. آنها نه تنها باعث کمبود آب و خشکسالی می شوند بلکه به خاطر بوجود آمدن ترک هایی در دیواره سد، جان مردم را نیز به خطر می اندازند. پله که در جریان کارهای خلاف آنها قرار گرفته، رئیس پلیس را در جریان می گذارد.

*************************************

فیلم سینمایی « شهر در دست بچه ها » به کارگردانی نیکولاس بری ، پنجشنبه 8 اسفند ماه ساعت 14:30 از شبکه دو سیما پخش می شود.
داستان فیلم درباره شهری است که برخی بچه های آن آرزو دارند روزی پدر و مادرها تنهایشان بگذارند و در نتیجه آنها از انجام اموری مانند رفتن به مدرسه و انجام دادن تکالیف رها شوند. از سوی دیگر پدر و مادرها که از شیطنت ها و بازیگوشی های برخی بچه هایشان به ستوه آمده اند تصمیم می گیرند روزی بدون اطلاع بچه ها شهر را ترک کنند تا به واسطه این غیبت یک روزه و مشکلات احتمالی که برای بچه ها بوجود می آید، آنان پی به ارزش وجود والدینشان ببرند. این اتفاق می افتد و بچه های صبح که سر از خواب برمی دارند متوجه نبود پدر و مادرها می شوند. بعد از گذشت مدتی و اطمینان بچه ها از اینکه تنها هستند، به دو دسته تقسیم می شوند و ...
رافائل کاتز. لئو لِگراند در فیلم سینمایی « شهر در دست بچه ها » بازی کرده اند.

*************************************

انیمیشن « دنیای بند انگشتی ها » به کارگردانی هیروماسا یونبایاشی ، جمعه 9 اسفند ماه ساعت 8 صبح در قالب برنامه « سینما صبحانه » از شبکه دو سیما پخش می شود.
در خلاصه انیمیشن آمده است : خانواده ای متشکل از مادر، پدر و یک دختر جوان به نام آریتی در کنار یکدیگر با صلح و صفا زندگی می کنند تا آنکه محل زندگی شان مورد تهدید واقع می شود. این خانواده بند انگشتی برای فراهم کردن مایحتاج خود با اجازه صاحب خانه اصلی به محل زندگی انسان های واقعی مجاور خود می روند. پسری به نام شو که نوه صاحب خانه است، آریتی را می بیند و تلاش می کند با گذاشتن غذا مقابل خانه بند انگشتی ها هم به آنها کمک کرده و هم ثابت کند که خطری از طرف او بند انگشتی ها را تهدید نمی کند. شو بیماری قلبی دارد، والدینش نیز از هم جدا شده اند و او برای جراحی قلب به خانه خاله آمده است. خاله برای او تعریف می کند که پدرش بند انگشتی ها را دیده و برای آنها یک خانه با تمام امکانات تهیه کرده و همیشه امید داشته تا روزی آنها در این خانه زندگی کنند.

*************************************

فیلم تلویزیونی « آقای هنر پیشه » به کارگردانی سعید اسدی ، جمعه 9 اسفند ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده است : پرویز کیانفر بازیگر معروف سینما که غرق در شهرت و جذابیت شغل خود است نشانه هایی از مرگ را در زندگی خود می بیند ، این در حالی است که او قرار است به زودی با نسترن دختر پولداری که سودای بازیگر شدن و شهرت دارد ازدواج کند.
دانیال حکیمی و حدیثه تهرانی در فیلم تلویزیونی « آقای هنر پیشه » به تهیه کنندگی مجید عباسی ایفای نقش کرده اند.

*************************************

فیلم سینمایی« عشق شیشه ای » به کارگردانی غلامرضا حیدرنژاد ، جمعه 9 اسفند ماه ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده است : جلال، بازیگر نقش های فرعی سینما که در عشق هم شکست خورده، قصد خودکشی دارد. او که ساکن اتاق شماره 212 در مسافرخانه گل ها است ابتدا تصمیم می گیرد با طناب خود را حلق آویز کند، اما موفق نمی شود و ناچار در پی استخدام یک آدمکش برمی آید. حسن چاخان بازیگر سینما، نشانی یک آدمکش معروف به نام رعد را به او می دهد. جلال در حالی که صورت خود را با ریش و سبیل گریم کرده با نام جعلی بهروز، رعد و همدست جوانش اصغر را ملاقات می کند و عکس واقعی خودش و نشانی مسافرخانه را به آنها می دهد و آنها در ازای گرفتن مبلغی پول به عنوان بیعانه قرار می گذارند صاحب عکس را که در واقع خود جلال است، بکشند. در شب موعود، ...
پرویز پرستویی، مهناز افضلی، عزت اله جامی، محمود جعفری، اکبر دودکار و رامین راستاد در فیلم سینمایی« » به تهیه کنندگی عزت اله ندوشن و سیروس تسلیمی بازی کرده اند.

*************************************
 
شبکه سه سیما
 

فیلم سینمایی « فردایی بهتر » به کارگردانی جان وو ، پنجشنبه 8 اسفند ماه ساعت 10:30 از شبکه سه سیما پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی تی لونگ ، چو، یون، فات آمده است : شخصی به نام تام که در کار معامله پول های جعلی است در یک معامله به وسیله همکارش شینگ و رئیسش آقای یو مورد خیانت قرار می گیرد و در تایوان زندانی می شود. دوست صمیمی تام به نام مارک برای گرفتن انتقام او به تایوان می رود و بعد از کشتن افراد مسئول از ناحیه پا دچار صدمه می شود و تقریباً چلاق می شود. در حالی که هر دوی آنها نمی دانند به وسیله آقای یو وشینگ مورد خیانت واقع شده اند. برادر کوچک تام به نام کیت به تازگی از دانشکده پلیس فارغ التحصیل شده است و از کارهای برادرش اطلاعی ندارد تا اینکه پدر بیمار او توسط دشمنان تام به قتل می رسد و ...

*************************************

 فیلم تلویزیونی « پرواز در حباب ( قسمت اول ) » به کارگردانی سیروس مقدم ، پنجشنبه 8 اسفند ماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است : منوچهر فراهانی که قاچاقچی مواد مخدر است با توطئه‌ای از جانب همسر و دوست صمیمی‌اش، کامران و با همکاری فردی به نام نادر رحیمی که برای کامران و منوچهر کار می‌کند، به پلیس لو داده می‌شود. او در درگیری با پلیس، توسط پلیسی به نام محمود لطفی کشته می‌شود. پسر کوچکش، کورش با کیف پر از مواد مخدر او فرار می‌کند. کامران با جلب اعتماد کورش، کیف را از او می‌گیرد. بهروز ملکی، راننده کامران، دستور دارد که کورش را به قتل برساند، اما دلش برای کورش می‌سوزد و ...
حامد کمیلی و آرام جعفری در فیلم تلویزیونی « پرواز در حباب » به تهیه کنندگی مجید مولایی بازی کرده اند.
قسمت دوم « پرواز در حباب » جمعه 9 اسفند ماه ساعت 19 از این شبکه پخش می شود.

*************************************

فیلم سینمایی « تغییر چهره » به کارگردانی جان مرو ، پنجشنبه 8 اسفند ماه ساعت 23:30 از شبکه سه سیما پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی جان تراولتا و نیکولاس کیج آمده است : دغدغه ذهنی همیشگی شان ارچر مامور FBI دستگیری کاستون تروی جانی هوشمندی است که سال ها پیش وقتی سعی داشته ارچر را به قتل برساند پسرش را کشته است - تعقیب لجوجانه کاستو توسط ارچر به شدت به زندگی زناشوئی اش لطمه زده چرا که با یک جراحی پلاستیک چهره های این دو نفر جابجا شده و هریک در شرایط اجتماعی و متن زندگی دیگری قرار می گیرد و تعقیب و گریز این دو نفر توأم با خطرها- حوادث و کشمکش های طولانی و مهیج همراه است که در نهایت زیرکی کاستوی تروی دوباره او را از مرگ نجات می دهد.....

*************************************

فیلم سینمایی « خصومت » به کارگردانی فرد اولن ری ، جمعه 9 اسفند ماه ساعت 10:30 از شبکه سه سیما پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است : در اواخر قرن 19 میلادی جنگ داخلی شمال و جنوب ایالات متحده را در بر می گیرد در سال 1985 جبهه شمال به پیروزی می رسد اما گروه های مستقل جنوبی همچنان به درگیری مقطعی ادامه می دهند. در این میان در دو ایالت کنتاکی و ویرجینیا دو طایفه در دو سوی مرز با هم اختلاف دارند. هتفیلدها پس از اتمام جنگ آسا مک کوی پسر ارشد رانل مک کوی که عضو ارتش شمال بوده را به قتل می رسانند. اختلاف بین دو طایفه  شدت می گیرد. از طرفی جانز هتفیلد می خواهد با روزانا مک کوی ازدواج کند.
پری کینگ و کریستین اسلاتر در فیلم سینمایی « خصومت » بازی کرده اند.

*************************************

فیلم سینمایی « چهار برادر » به کارگردانی جان سینگلتون ، جمعه 9 اسفند ماه ساعت 16:30 از شبکه سه سیما پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است :  چهار برادر نانتی است که دوتای آنها سیاه و دو تای دیگر سفید می باشند . این چهار مرد در زمان کودکی به وسیله زن خیرخواهی به فرزندی پذیرفته می شوند و احساس نزدیکی بسیار زیادی به همدیگر دارند. در یک روز زمستانی مادر آنها در جریان سرقتی از یک فروشگاه کشته می شود ولی پسرها به این نتیجه می رسند که این برنامه از پیش تعیین شده برای از بین بردن مادر آنها بوده پس دنبال ماجرا را می گیرند و در نهایت متوجه می شوند که دست تعدادی گانگستر بزرگ و پلیس فاسد در میان است. به همین دلیل تصمیم می گیرند انتقام مادر خود را بگیرند و محله خود را از خلافکارهای خطرناک پاک کنند.
گارت هدلاند، آندری بن جامین و مارک واهل بریدر فیلم سینمایی « چهار برادر » بازی کرده اند.

*************************************
 
شبکه چهار سیما
 

فیلم سینمایی « هوک » به کارگردانی استیون اسپیلبرگ ، پنج شنبه 1 اسفند ماه ساعت 15 از شبکه چهار سیما پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی داستین هافمن، رابین ویلیامز، جولیا رابرتز آمده است : پیتر بعد از اینکه بزرگ  و بالغ می شود و حالا پدر خانواده است باید به سرزمین کودکان باز گردد . پیتر مردی پر مشغله است و هیچ گاه فرصتی برای گذران وقت با فرزندانش ندارد . تا اینکه در این هنگام فرزندان او توسط کاپیتان هوک فرمانده سرزمین خیالی و فانتزی نورلند به گروگان گرفته شده است. حالا پیتر مجبور است برای نجات فرزندانش از مشغله های کاری دست بردارد و به دنیای کودکان برود و در این دنیای تخیلی و فانتزی به جنگ کاپیتان هوک برود تا در نهایت فرزندانش را نجات دهد.

*************************************

فیلم سینمایی « لایه های پنهان » به کارگردانی رابرت زمکیس ، جمعه 9 اسفند ماه ساعت 12 از شبکه چهار سیما پخش می شود.
این فیلم با بازی هریسون فورد و میشل فایفر داستان زنی به نام کلاری اسپنسر را روایت می‌کند که به همراه همسرش نورمن اسپنسر به مکانی تازه نقل مکان کرده‌است. اما او مدام با حوادث عجیبی مواجه می‌شود و همواره روح زنی را می‌بیند که گویی می‌خواهد به او هشدار دهد. بعد از مدتی می‌فهمد که این روح همسر پیشین نورمن است که توسط خود نورمن کشته شده‌است.

*************************************

فیلم سینمایی « هزاران فرسنگ تاختن » به کارگردانی ژانگ ییمو ، جمعه 9 اسفند ماه ساعت 20:30 در قالب برنامه «سینما 4» از شبکه چهار سیما پخش می شود.
خلاصه داستان فیلم با بازی کن تاکاکورا، شینوبو تراجیما و کیچی ناکای درباره ماهیگیری به نام تاکاتا ایچی است که ری، دخترخوانده‌اش با او تماس می‌گیرد و او مجبور می‌شود بعد از سال‌ها روستای کوچک خود را به قصد دیدن پسر بیمارش کن ایچی ترک کند و به شهر برود. او در شهر متوجه رفتارهای دخترخوانده‌اش می‌شود.

*************************************
 
شبکه تهران سیما
 

فیلم سینمایی « اژدهای پیت » به کارگردانی دان چفی ، پنجشنبه 8 اسفند ماه ساعت 13 در قالب برنامه تماشاخانه از شبکه تهران پخش خواهد شد.
خلاصه داستان فیلم با بازی هلن ردی، جیم دالا، میکی رونی و رد باتونز درباره خانواده گوگان است که پیت یک پسر بچه را خریده اند تا کارهای منزلشان را انجام دهد ، اکنون به دنبال این پسر بچه هستند که از خانه آنها فرار کرده است. پیت با کمک یک اژدهای کارتونی از خانه گوگان ها فرار کرده که توانایی پنهان شدن از دید عموم را دارد. پیت به همراه اژدها وارد شهری با نام عجیب پاساماکوآدی می شند . شهری که از نظر شهردارش همیشه آرام و بی سرو صداست اما ورود اژدهای پنهان و خرابکاری هایشان به خاطر بزرگی چثه او آرامش مورد نظر شهردار را مختل می کند. پیت در این شهر بازنی مهربان به نام نورا آشنا می شود که به همراه پدر پیرش لمپی یک فانوس دریایی را اداره می کنند .

*************************************

فیلم سینمایی « ناشناخته » به کارگردانی جیمز کولت سرا ، جمعه 9 اسفند ماه 40 دقیقه بامداد از شبکه تهران پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی لیم نیسون، دایان کراگر و جنواری جونز آمده است : مردی که خود را دکتر و محقق می داند به همراه همسرش برای یک سخنرانی بزرگ به کشور اروپایی سفر می کند . اما پیش از آنکه به هتل برسد تمامی مدارک و اسنادش را در فرودگاه گم می کند او برای یافتن مدارکش به سمت فرودگاه برمی گردد اما در راه دچار حادثه ای می شود که برای مدتی به اغما می رود .پس از آنکه به هوش می آید هویت خود را نمی داند و پس از آنکه به یاد می آورد کیست و به چه منظوری پا به این سفر گذاشته با شخصیت دومی روبه رو می شود که در کنار زنش هویت وی را ربوده است . او در پی کشف هویت واقعی خویش و اینکه مرد دوم کیست سعی می کند هر کاری انجام دهد و در این میان ...

*************************************

فیلم سینمایی « طبقه 4 » به کارگردانی آنتونیو مرسرو ، جمعه 9 اسفند ماه ساعت 9:15 از شبکه تهران روی آنتن می رود.
داستان این فیلم با بازی جوانز جونز بالستا، لوئیس انجل پریگو، گورکا مورنو و آلجاندرو زافرا در یک موسسه بیماران سرطانی است که همه بیماران پسربچه های نوجوان هستند . آنها امید بسیاری به بهبودی خویش دارند و همه تلاش خود را می کنند که بتوانند یک تیم بسکتبال قوی در میان خود راه اندازی نمایند . در این میان عده ای از بچه ها بهبود می یابند و پسر بچه جدیدی به آنجا آورده می شود که در موردش آزمایشاتی انجام داده اند که نوع بیماریش را مشخص نمایند . او با امیدی که در آنجا پیدا می کند وارد تیم می شود و تیم این بچه ها تیم خوب و عالی می شود .

*************************************

فیلم سینمایی « بی قید و شرط » به کارگردانی برنت مک کورکل ، جمعه 9 اسفند ماه ساعت 13:30از شبکه تهران روی آنتن می رود.
داستان فیلم از این قرار است که : سامانتا کرافورد یک نقاش و داستان نویش کودکان است که با شوهرش بیلی یک زندگی سرشار از خوشبختی را می گذراند. اما بیلی در یک حادثه به قتل می رسد و پلیس هم نمی تواند ردپایی از قاتل پیدا کند و سامانتا که ناگهان خود را در دنیایی از تنهایی و ناامیدی می بیند، قصد سر به نیست کردن خود را دارد که مجموعه ای از اتفاقات خوشایند دوباره امیدش را به زندگی بازمی گرداند. او دختر بچه سیاه پوستی به اسم کیشا را که اتومبیل تصادف کرده به بیمارستان یم رساند . اصرار کیشا و برادرش می کان باعث می شود که او به منزل آنها برود و در محله آنها هم بازی دوران کودکی اش جو برادفورد را که سالها از وی خبری نداشته بیابد. جو از کودکان سیاه پوست زیادی نگهداری می کند
لین کولین ، مایکل ایلای، بروس مک گیل و کوسی بوئکی در فیلم سینمایی « بی قید و شرط » بازی کرده اند.

*************************************
 
شبکه شما
 

فیلم تلویزیونی « کاوشگران » به کارگردانی و تهیه کنندگی حمیدرضا نادری ، پنجشنبه 8 اسفند ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود .
در این فیلم با بازی قطب‏الدین صادقی، محرم زینال‏زاده و سمانه دهقانپور آمده است : دکتر جهان مجد محقق و باستان‏شناس به دنبال اشیایی است که ارسلان، والی نیشابور در زمان حمله مغول چال کرده است. بخشی از این گنجینه در سال 1357 و مقارن با مبارزات انقلاب به دست باستان‏شناسی به نام شمس کشف شده و قرار بوده مجد که در آن دوران دستیار شمس بوده به مراجع ذی‏صلاح برساند. ظاهراً مجد این عمل را انجام می‏دهد. با نفوذ در آن دوران مانع از رسیدن این گنجینه به سازمان مربوطه شده‏اند و اکنون پس از بیش از سی سال همچنان مجد به دنبال آن است. در این مسیر، نگار خواهرزاده و دانشجوی مجد او را همراهی می‏کند. دانشجویی به نام شاهین نیز در جاهایی با گروه همراه است و از نگار خواستگاری می‏کند، که با مخالفت او روبرو می‏شود.
فیلم تلویزیونی « کاوشگران » تولید مرکز خراسان رضوی می باشد

*************************************

فیلم تلویزیونی « جلباب » به کارگردانی مجید کاشی فروشان ، جمعه 9 اسفند ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است : سمیه و میترا دانشجو و همکلاسی هستند . میترا پدر ندارد و با مادرش که بی اعتنا به وضعیت اوست زندگی می کند و برادرش فرهاد به تازگی از خارج بازگشته است . سمیه هم مشکلاتی با خانواده اش دارد . پدر سمیه بسیار سخت گیر است و برادر سمیه که بیکار و بی سواد است نیز با محدود کردن سمیه فشار مضاعفی به او وارد می کند . میترا با فردی به نام کامران دوست شده که او را به اعتیاد و کارهای خلاف سوق داده است . فرهاد از کارهای خواهرش نگران و شرمنده است و می خواهد به او کمک کند . فرهاد همچنین پس از چند برخورد با سمیه به او علاقمند شده است روزی سمیه به دعوت میترا وارد کمپی می شود تا برای یکی از درس هایش تحقیق میدانی انجام دهد . اما خیلی زود
حسن جویره،الهام طهموری،رادنوش مقدم و مسعود صادقی در فیلم تلویزیونی « جلباب » به تهیه کنندگی قدرتا... ایزدی و محسن علی آقاجان ، تولید مرکز اصفهان بازی کرده اند.

*************************************
 
شبکه قرآن و معارف سیما

 

فیلم تلویزیونی « ایستاده در آغاز » به کارگردانی سیدمحمدرضا میرمحمد ، جمعه 9 اسفند ماه ساعت 15:30 از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می شود.
داستان این فیلم تلویزیونی با بازی رضا ناجی، منوچهر آذر، ابراهیم آبادی و مانی رهنما درباره فردی مومن در روستایی است که با احترام اهالی روستا مواجه است اما طی اتفاقی که فرزندش پی به بلد نبودن خواندن قرآن توسط وی می برد ، این احترام را در خطر دیده و به دنبال شخصی می گردد که بتواند به او آموزش خواندن قرآن را دهد و در این بین اتفاقاتی رخ می دهد.

.*************************************
 
شبکه آموزش سیما

 

 فیلم سینمایی « رقابت نقاشی » به کارگردانی مارکوس اچ روسنمولر ، جمعه 9 اسفند ماه ساعت 10 صبح از شبکه آموزش سیما پخش می شود .
در خلاصه داستان فیلم آمده است : در مدرسه مسابقه ای برگزار می شود که در این مسابقه بهترین نقاشی و اثر انتخاب و به برنده جایزه ای داده می شود. الکساندر و ماولوورف می خواهند که با هم رقابت کنند و به هم قول می دهند که جوانمردانه این کار را انجام بدهند. در کلاس نقاشی ماولوورف ماده ای سفید رنگ را به بچه ها نشان می دهد که وقتی روی کاغذ ریخته می شود و جلوی نور گرفته می شود براق می شود و آن را اختراع خود معرفی می کند. به طور اتفاقی شیشه این رنگ به درون کیف الکساندر می افتد. الکساندر برای نقاشی کردن کتابی را می بیند که متعلق به یکی از بچه های کلاس B را به زور می گیرد و راینهولد که می خواهد از الکساندر سوء استفاده نماید به او کمک می کند. الکساندر به خانه می رود و ...

************************************
 
شبکه پویا
 

انیمیشن « ماداگاسکار 1» به کارگردانی اریک دارنل، تام مک‌گرت ، پنجشنبه 8 اسفند ماه ساعت 20 از شبکه پویا پخش می شود.
داستان این انیمیشن از این قرار است که : ماداگاسکار داستان حیواناتی است که در باغ وحش شهر نیویورک زندگی می کنند که ۴ دوست می باشند : شیر ، گوره خر ، زرافه و یک کرگدن باردار. با گم شدن یکی از آن ها بقیه به دنبال او اسیر شده و داخل قفس به افریقا برگردانده می شوند و در همین حین یک اتفاق در دریا آن ها را به سمت سواحل ماداگاسکار می کشاند. آن ها با ورود به دنیای وحش با یک بومی ماداگاسکاری که نوعی میمون است آشنا می شوند. سرانجام قهرمان داستان ما با واقعیت های مقدر شده طبیعت مواجه می شود و ...

*************************************

انیمیشن « پاتوروزیتو » به کارگردانی خوزه لوییس ماسا ، جمعه 9 اسفند ماه ساعت 20 از شبکـه پویا پخش خواهد شد .
در خلاصه داستان این انیمیشن آمده است : پاتو روزیتو کودکی است که به او یاد داده اند باید از موجودات اطرافش مراقبت و محافظت کند. در ادامه او با چند باستان شناش آشنا می شود و از آنها می خواهد که در راه پیدا کردن یک نشان قدیمی به آنها کمک می کند ....

*************************************
 
شبکه نمایش

 

فیلم های سینمایی و تلویزیونی « کوچولوها »، « پیروی از قانون » ، « انتقام » ، « امتیاز » و « بالاتر از افتخار » پنجشنبه 8 اسفند ماه ساعت 15،17، 19 ،21 و 23 از شبکه نمایش روی آنتن می رود.

*************************************

فیلم های سینمایی و تلویزیونی « برگرد به خانه + پازل »، « آرجون » ، « دوئل »، « سربازان یک چشم » و « ماجراهای رابین هود » جمعه 9 اسفند ماه ساعت 13 ، 17 ، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش پخش می شود.

/ 0 نظر / 60 بازدید