شبکه نسیم یکساله شد

شبکه نسیم 17 اردیبهشت یکساله می‌شود.

 به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این شبکه 17 اردیبهشت با پخش برنامه‌های متنوع و گلچینی از برنامه‌های پخش شده، سالروز افتتاح رسمی‌اش را جشن می‌گیرد .

در 26 شهریورسال 1392، شبکه نسیم به طور آزمایشی و با 2 ساعت برنامه  روی آنتن رفت و به مرور ساعت پخش آن افزایش یافت .

در 17 اردیبهشت سال گذشته این شبکه به طور رسمی  با 4 ساعت برنامه افتتاح شد. با وجود برنامه‌های جذابی نظیر خندوانه، این شبکه خیلی زود جایش را در دل مخاطبان باز کرد و با تولید برنامه‎های طنز دیگری نظیر مزه، آبرنگ، عینک آفتابی، شکرآباد، مهمانی، شب‌کوک، نسیم‌خاردار، ورود ممنوع ، هاونگ و...با اقبال مخاطبان مواجه شد.

با درخواست‌های مکرر بینندگان، شبکه نسیم در آذرماه سال 1393 به عنوان شبکه‌ای سراسری بر روی گیرنده‌های دیجیتال قرار گرفت و اکنون با تعهد پخش 6 ساعت برنامه تولیدی و تامینی، از شبکه‌‌های پرمخاطب سیماست.

پخش تصاویر جذاب از مناطق دیدنی کشورهای دیگر، پخش تصاویر ارسالی مخاطبان در بخش نسیم شما ، گزیده‌ای از برنامه‌های طنز پخش شده سیما و گزارش‌هایی از مردم و لطیفه‌گویی از دیگر بخش‌هایی است که بر جذابیت این شبکه افزوده است .  این شبکه قرار است 17 اردیبهشت همزمان با سالگرد افتتاحش گلچینی از برنامه‌های جذاب پخش شده  را به مخاطبان هدیه دهد .

برنامه"دست نزن جیزه" با موضوع مواد مخدر و نگاهی طنزگونه و نو به این مشکل اجتماعی  از برنامه‌هایی است که این شبکه در دست ساخت دارد.

برنامه"هیجان در ساعت صفر" نیز از جمله برنامه‌هایی است که به صورت تأمینی تهیه شده است و گلچینی از مسابقه‌های جذاب پخش شده از سیما را پخش می‌کند.

/ 0 نظر / 29 بازدید