بازیگران را در مشاعره ستاره ها ببینید

«مشاعره» شبکه آموزش دهه فجر و نوروز با حضور چهره های هنری از جمله بازیگران برگزار می شود

امیر حسین آذر تهیه کننده برنامه "مشاعره" گفت : تلاش کردیم در سری جدید این برنامه هنرمندان از جمله بازیگران حضور یابند تا جذابیت برنامه های مشاعره را بیشتر کنیم .

وی افزود این اولین بار است که 20 شرکت کننده در دو گروه با یکدیگر رقابت می کنند در حالی که مشاعره‌های پیشین همگی بین 4 نفر برگزار می شد و ما هر بار دو بازیگر مهمان داریم که عموما از نسل جوان هنرمندان تلویزیون، سینما و تئاتر هستند .

امیرحسین آذر مشاعره ستاره ها را نقطه ای خاص در برنامه های سیما دانست و ادامه داد: برنامه ما با 9 دوربین ضبط می شود و 14-15 میکروفن صدای افراد را ضبط می کنند که این حجم عوامل فنی در دیگر برنامه ها سابقه نداشته است .

تهیه‌کننده «مشاعره» افزود : از آنجایی که ضرب المثل در جامعه فراموش شده است ،در سری جدید  بخشی داریم که بازیگران با اجرای یک نمایش کوتاه بدون کلام یار مشاعره دیگر را از ضرب المثل مد نظر مطلع می کنند و بخش چیستان و سئوال های ادبی نیز در این مسابقه وجود دارد. در واقع در این سری به سمت قالب مسابقه پیش رفته ایم و اگر چه شعر عمود خیمه برنامه است اما شادی و هیجان نیز به آن اضافه کرده ایم .

آذر تاکید کرد: سری اول مسابقه مشاعره هنرمندان نیمه دهه فجر از شبکه آموزش در 26 قسمت روی آنتن می رود و سری دوم نیز در 13 قسمت برای نوروز آماده خواهد شد.

تهیه کننده برنامه مشاعره گفت : کهنسال ترین شرکت کننده ما زن و مرد 70 ساله بودند و کودک 11 ساله نیز کم سن و سال ترین شرکت کننده این سری از برنامه بوده است.

به گفته آذر، از جمله هنرمندانی که در این سری از مشاعره حضور پیدا کرده اند می تواند به شبنم قلی خانی، گلاره عباسی، کامران تفتی، محسن افشانی، علیرضا جاویدنیا، منوچهر آذری، عباس محبی، اصغر سمسارزاده، حمید حامی، محمد رضا عیوضی، محسن قاضی مرادی، مهوش وقاری، میرطاهر مظلومی، افشین زینوری، مریم سعادت و هنگامه مفید اشاره کرد.

/ 0 نظر / 21 بازدید