شبکه تماشا برای نوروز آماده می شود.

شبکه تماشا چند سریال خارجی خریده که پس از دوبله و آماده‌سازی در ایام نوروز و سال آینده در کنار باز پخش سریال‌های ایرانی به نمایش در می‌‌آید.

حمید سرافرازی، مدیر تامین برنامه شبکه تماشا، ضمن اشاره به بازپخش سریال «زورو» در ایام نوروز گفت: یک سریال ژاپنی به نام «شام» برای پخش در ایام نوروز در نظر گرفته‌ایم که داستانی خانوادگی را به تصویر می‌کشد و روایتگر ماجراهای یک رستوران ایتالیایی در کشور ژاپن است.


وی تاکید کرد: تمام صحنه‌های سریال «زورو» اصلاح، بازسازی و حتی رنگی شده است. برای حفظ دوبله ارزشمند این سریال به جای دوبله مجدد، صدای سریال را نیز اصلاح کرده‌ایم.بر اساس توضیحات مدیر تامین برنامه شبکه تماشا سریال‌های دیگری نیز برای پخش از این شبکه تهیه و به واحد دوبلاژ تحویل داده شده است. سریال‌های یک گروه واقعی، سرنوشت و پزشکی در خانواده بعد از ایام نوروز و در آخرین ماه‌های فصل بهار به مخاطبان شبکه تماشا ارائه خواهد شد.

«یک گروه واقعی» در ۱۳ قسمت، محصول مشترک کانادا و آمریکاست و در زمره آثار پلیسی و حادثه‌ای قرار می‌گیرد. سریال پزشکی در خانواده یک سریال ایتالیایی است که ۴۰ قسمت دارد و داستان‌هایی کمدی خانوادگی را به تصویر می‌کشد. سریال سرنوشت نیز از تولیدات کره جنوبی است که در ۲۶ قسمت تولید شده است.

سرافرازی درباره این سریال گفت: سرنوشت یکی از سریا‌ل‌های جذاب کره جنوبی است زیرا اثری خانوادگی، معمایی، فانتزی و افسانه‌ای محسوب می‌شود و روایت جذاب و متفاوتی دارد

/ 3 نظر / 12 بازدید
سارا

خیلی خوشحال کننده[قلب][تایید][نیشخند][دست][رویا][گل][گل][گل]

دئنا

[شوخی]

زارا

سلام خواهش می کنم سریال های کره ای بیشتر بذارین آخه فیلم های کره ای خیلی به آدم امید میده[لبخند]