نوزدهمین قسمت از مجموعه مستند اثیر با عنوان "شکاف" چهار شنبه 23 بهمن از شبکه سه پخش می شود .

به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما، مجموعه مستند اثیر کاری از گروه فرهنگ و معارف شبکه سه سیماست که به تهیه کنندگی امان الله پیشنماز زاده تاثیرات رسانه ها را بر نگرش و عادات رفتاری انسان ها تحلیل می کند.

این برنامه که برگرفته از پرونده های مشاوره است ، در نوزدهمین قسمت خود داستان زنی را روایت می کند  که در تضاد فرهنگی با خانواده همسرش قرار دارد و وقتی به خانه آنها مراجعه می کند می بیند که همه اعضا درگیر تماشای سریال های ماهواره هستند و همین مساله او را از خانواده همسرش دور می کند. به گونه ای که پس از گذشت زمان دیگر رغبتی برای حضور در جمع آنان را ندارد.

امان الله پیشنماز زاده تهیه کننده این مجموعه مستند با بیان این که در اثیر تلاش می شود تا از دریچه نگاه یک قصه، دغدغه ای مهم مورد توجه قرار گیرد، گفت:ما در مستند اثیر قصد نداریم به مردم مشاوره بدهیم.  بلکه بحث ما یک بحث تحلیلی درباره رسانه هاست. این که آن ها چگونه می توانند اعضای خانواده را روز به روز از هم دور کنند.

مجموعه مستند "اثیر" کاری از گروه فرهنگ و معارف اسلامی شبکه سه سیماست که شنبه ها ،دوشنبه ها و چهارشنبه ها ساعت 19:15 روی آنتن این شبکه قرار می گیرد.

این مستند دارای 30 قسمت 20 دقیقه ای است و پخش 11 قسمت از آن تاکنون باقی مانده است.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های صدا و سیما , شبکه 3


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٢/۱۱/٢۱ | ٧:۳٤ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.