فرماندار فریدونشهر از راه اندازی پخش دیجیتالی همه کانال های تلویزیونی و رادیویی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه پایگاه اینترنتی فرمانداری فریدونشهر، مهدی سلیمی اعلام کرد: مبلغ دو میلیارد و 590 میلیون ریال اعتبار برای راه اندازی این شبکه ها تخصیص یافته است.

شایان ذکر است بنابر اعلام روابط عمومی فرمانداری شهروندان گرامی میتوانند بر روی کانالهای 41 (634000)  و 47  (682000) با کانال یابی دستی نسبت به تنظیم مجدد تلوزیونهای خود اقدام نمایند.


وی اظهار کرد: با تخصیص این بودجه از طرف استان اصفهان، نخستین فرستنده دیجیتال در سطح استان در شهرستان فریدونشهر راه اندازی شد.

سلیمی گفت: شهروندان فریدونشهری از این پس می توانند با تنظیم مجدد دستگاههای گیرنده خود 20 کانال تلویزیونی و 21 شبکه رادیویی را از طریق سیستم دیجیتال دریافت کنند.

به گزارش فرمانداری فریدونشهر، شهروندان جهت دریافت کیفیت مناسب امواج تلویزیونی باید از آنتن های تقویت دار استفاده نکنند.

شهرستان فریدونشهر در غرب اصفهان واقع است.

ایستگاه صفه به عنوان مرتفع ترین ایستگاه دیجیتال در استان اصفهان چند  افتتاحشد.

این ایستگاه دارای دو فرکانس 714 (شبکه های ts اول) و فرکانس 762 (شبکه های ts دوم که در آن به جای شبکه العالم، شبکه جام جم 1 قرار دارد.)

با افتتاح این ایستگاه که در جنوب شهر اصفهان قرار دارد پوشش دیجیتال در شهر اصفهان کامل شده و حتی بعضی از شهرهای اطراف نیز می توانند این فرکانسها را دریافت کنند.

در ضمن شبکه نسیم در هفته آینده نیز به این فرستنده اضافه خواهد شد.

گیرنده های گلپایگان نیز تا پایان  ماه آینده از 10 شبکه به 20 شبکه مجهز می شوند و گیرنده های سمیرم نیز تا پایان ماه آینده از حالت آنالوگ خارج و به دیجیتال تبدیل می شوند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , افتتاح , فرستنده دیجیتال , دیجیتال اصفهان


تاريخ : جمعه ۱۳٩٢/۱٠/٢٠ | ۱٠:٥٦ ‎ق.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.