/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 18:00 دوشنبه 1395/09/29 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// دریافت ۱۵ رادیونما استانی در فرکانس 482 فرستنده تهران سریال فرار از زندان هر شب ساعت 23 از شبکه نمایش با ما همراه باشید

به گزارش خبرگزاری برنا از خراسان شمالی، مدیر کل صدا و سیمای خراسان شمالی در مراسم بهر ه برداری از این فرستنده اظهار داشت: پروژه فرستنده دیجیتال تلویزیونی شهرهای گرمه، جاجرم، ایور و درق با اختصاص اعتباری بالغ بر چهار میلیارد ریال از محل اعتبارات سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی اجرایی شد.

احمد مهدوی تصریح کرد: با بهره برداری از این فرستنده ، ۳۵ هزار نفر از جمعیت ساکن در شهرهای گرمه، جاجرم، ایور و درق تحت پوشش ۱۹ شبکه تلویزیونی و ۱۶ شبکه رادیویی دیجیتال قرار گرفتند.

وی خاطرنشان کرد: با بهره برداری از این پروژه هم اکنون بیش از ۷۶درصد از جمعیت ۸۶۷ هزار نفری استان از طریق نصب و راه اندازی ۱۰ ایستگاه فرستنده دیجیتال تلویزیونی، 19شبکه تلویزیونی و 16شبکه رادیویی را دریافت می کنند.

نماینده مردم بجنورد، گرمه، جاجرم و مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم خراسان شمالی را جزء استان های پیشتاز در راه اندازی و بهره مندی مردم استان از تلویزیون دیجیتال عنوان کرد.

قاسم جعفری گفت :این در حالی است که بسیاری از شهرها در دیگر استان های کشور هنوز موفق به دریافت شبکه های دیجیتال نشده اند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: افتتاح , شهر های دیجیتالی , فرستنده دیجیتال


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٢/٤/۱٧ | ۳:٤٢ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.