/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه لیست تمام فیلم های سینمایی نوروز 96 +سه شنبه آخر سال در صفحه اصلی و صفحه ویژه نوروز قرار گرفت

مستند ۵۰ دقیقه‌ای «مردی با آرزوهای دوربرد» با موضوع زندگی شهید حسن طهرانی‌مقدم امشب از شبکه مستند پخش می‌شود.

این مستند ضمن روایت زندگی دانشمند شهید، حسن طهرانی‌مقدم پدر موشکی ایران، به توان موشکی ایران نیز می‌پردازد و روند پیشرفت صنعت موشکی ایران را به تصویر می‌کشد. این مستند که در دومین سالگرد شهید طهرانی‌مقدم تهیه و پخش شده بود به دلیل استقبال زیاد مخاطبان این بار از شبکه مستند سیما پخش می‌شود.

نمایش شبیه‌سازی سناریوی حمله موشکی به سرزمین‌های اشغالی در قسمتی از این مستند خشم رسانه‌های بیگانه را برانگیخت.

«مردی با آرزوهای دور برد» امروز ساعت ۱۶ از شبکه مستند پخش می‌شود. همچنین مستند «ابر کارخانه‌ها» با موضوع ماشین‌های مسابقه «کوروت» امشب ساعت ۱۹ از شبکه مستند پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند، دوربین این مستند سراغ ابرکارخانه بزرگ کوروت واقع در بولین گرینگ ایالت کنتاکی رفته و از نزدیک مراحل ساخت خودروی اسپرت کوروت را به تصویر می‌کشد. کوروت خودرویی است سریع و مخصوص مسابقه که با ارزش ۵۳ هزار یورویی‌اش قادر است در مدت ۴ ثانیه سرعتش را از صفر به صد، سپس تا ۳۲۰ کیلومتر بر ثانیه برساند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه مستند


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٢/۱٠/۱٦ | ٩:٢۳ ‎ق.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.